Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Portugália – Biztosítási szolgáltatások – Seguro Escolar 2026/2029
Universidade do PortoPortugalskaObjavljeno dne 19. maj 2026
Rok je pretekelOpis
Seguro Escolar 2026/2029
CPV kodi
Insurance services
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Portugália – Biztosítási szolgáltatások – Prestação de serviços de Seguros, por lotes - 2026/2028
Município de PinhelPortugalskaInsurance servicesRok v 32 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Portugália – Pénzügyi lízing szolgáltatások – Leasing para financiamento da aquisição de 2 veículos pesados de 19 toneladas com superestrutura compactadora
AGERE- Empresa de Águas Efluentes e Resíduos de Braga, EMPortugalskaFinancial leasing servicesRok v 28 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026
Portugália – Pénzügyi lízing szolgáltatások – Leasing para financiar a aquisição de 4 viaturas ligeiras de mercadorias
AGERE- Empresa de Águas Efluentes e Resíduos de Braga, EMPortugalskaFinancial leasing servicesRok v 28 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026
Portugália – Biztosítási szolgáltatások – Aquisição de Serviços de Seguros
Companhia Carris de Ferro de Lisboa, EM, SAPortugalskaInsurance servicesRok v 10 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026