Preskoči na vsebino
Nazaj na iskanje

Nemčija – Farmacevtski proizvodi – Open house Arzneimittelrabattverträge Brodalumab, ATC L04AC12

AOK Bayern - Die GesundheitskasseNemčijaObjavljeno dne 15. feb. 2026
517 dni preostanka

Opis

To ni je odprto postopek, temveč tako imenovani open-house model! Obrazec za odprto postopek se uporablja le zato, ker za open-house model ni obrazca. Pogodbe, ki se sklenejo v okviru open-house modela, ne podlegajo javnemu nabavnemu pravu zaradi odsotnosti izbora. Uporaba tega obrazca ne pomeni podlaganja pod pravila javnega nabavnega prava. AOK Bayern namerava skleniti z vsi zainteresiranimi farmacevtskimi podjetji neekskluzivne popustne pogodbe o učinkovini Brodalumab, ATC L04AC12, po § 130c st. 1 SGB V. AOK Bayern vsi zainteresirani farmacevtski podjetji, ki izpolnjujejo spodaj navedene kriterije za ugodnost, ponuja sklenitev enakih in neposredno pogajanj popustnih pogodb. Najzgodnejši možni začetek pogodbe je 1. 4. 2026, vse pogodbe se končajo 31. 3. 2028. Sklenitev pogodbe je mogoče v tem času poljubnega dne, najkasneje pa 3. 2. 2028. Pogodbe je mogoče prekiniti z eno mesečno opozorilom na koncu meseca. V primeru začetka veljavnosti popustne pogodbe, ki je bila sklenjena v okviru javnega postopka, ki je bil sklenjen v okviru federalnega ali deželnega, se open-house pogodbe samodejno razveljavijo za ustrezno obdobje. Pogodba bo sklenjena z vsemi zainteresiranimi farmacevtskimi podjetji, ki bodo svojo ugodnost dokazali z izpolnjenim in podpisanim samodejnim izjavom o zanesljivosti. Farmacevtsko podjetje mora predložiti izpolnjeno in podpisano (predstavniška pooblastila podpisnika morajo izhajati iz izpisa iz registra, v nasprotnem primeru je potrebno predložiti pooblastilo) pogodbo skupaj z izpolnjeno in podpisano prilogo "Določitev zdravil, ki so predmet pogodbe", ter izpolnjeno in podpisano samodejno izjavo o zanesljivosti. Dokumente je mogoče predložiti ELEKTRONIČNO z kvalificirano elektronsko podpisom ali V PISANI OBLIKI, ročno podpisani. Pisani dokumenti v dveh izvodih morajo biti poslani na naslednjo naslov: AOK Bayern - Die Gesundheitskasse Vergabestelle SGB V ZE25 open-house Rabattverträge Carl-Wery-Str. 28 81739 München ELEKTRONIČNI dokumenti z kvalificirano elektronsko podpisom so predloženi preko komunikacijskega območja na portalu www.dtvp.de. Pri prispetku popolnih in pravilno izpolnjenih dokumentov do 3. vsakega meseca se začne pogodba naslednjega prvega dne v mesecu, v nasprotnem primeru pa naslednjega prvega dne v naslednjem mesecu. Pri ročno podpisanih dokumentih v pisani obliki je predhodna pošiljanja popolnih, izpolnjenih in podpisanih dokumentov kot skeniran dokument na e-poštni naslov [email protected] ali preko komunikacijskega območja na portalu www.dtvp.de, če so popolni in pravilni originalni dokumenti v papirnati obliki do 10. tega meseca pri AOK Bayern, Vergabestelle. Prosimo, opazite navodila za izpolnitev, ki so na voljo na www.dtvp.de med nabavnimi dokumenti. Zainteresirana farmacevtska podjetja lahko v prostoru projekta za open-house postopek na portalu www.dtvp.de zahtevajo odključanje nabavnih dokumentov. Povezava na portal je v tej objavi. Kot potencialni pogodbeni partnerji so v poštev le farmacevtska podjetja. Dokumenti open-house postopka bodo odključani le farmacevtskim podjetjem kot potencialnim pogodbenim partnerjem in so strogo zaupni. Z zahtevkom za odključanje podjetij se potrdi zaupno ravnanje s dokumenti.

CPV kodi

Pharmaceutical products

Dokumenti in oddaja

Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AI

Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.

Povezana naročila