Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Németország – Padlólerakás és -burkolás, falburkolás és tapétázás – Bodenbelagsarbeiten
Grundschulverband CreußenNemčijaObjavljeno dne 02. mar. 2026
Rok je pretekelOpis
Ca. 3600 m² KautschukbödenCa. 200 m² Teppichböden
CPV kodi
Floor-laying and covering, wall-covering and wall-papering workFloor-covering workFloor and wall covering work
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Németország – Kapcsolóállomás szerelése – Gebäudeautomation 70-00471-3770-404 - PR1278643-3770-B
Fraunhofer-Gesellschaft zur Förderung der angewandten Forschung e.V. - Einkauf B12 - Vergabestelle BauNemčijaSwitching station installation workRok v 32 dnehObjavljeno na 30. avg. 2026
Németország – Tűzoltóállomás építése – Örtzetal-Kaserne Munster, Neubau Feuerwache, Notstromaggregat und USV-Anlage
Bundesrepublik Deutschland vertreten durch das Staatliche Baumanagement NiedersachsenNemčijaFire station construction workConstruction workRok v 32 dnehObjavljeno na 30. avg. 2026
Németország – Vasútépítés – Bau LSW Saarbrücken Nord
DB InfraGO AG – Geschäftsbereich Fahrweg (Bukr 16)NemčijaRailway construction worksRok v 4 dniObjavljeno na 30. avg. 2026
Németország – Kapcsolóállomás szerelése – Gebäudeautomation 70-00212-3900-35 - PR1287096-3900-B
Fraunhofer-Gesellschaft zur Förderung der angewandten Forschung e.V. - Einkauf B12 - Vergabestelle BauNemčijaSwitching station installation workAutomation systemDistribution equipmentRok v 38 dnehObjavljeno na 30. avg. 2026