Nazaj na iskanje
Ta javno naročilo je bilo umaknjeno.
Hollandia – Ajándékok és jutalmak – Custommade Relatiegeschenken, metalen emblemen en overige accessoires
Belastingdienst, IUC BelastingdienstNizozemskaObjavljeno dne 28. jun. 2026
24 dni preostankaOpis
Het betreft een raamovereenkomst voor het leveren van custommade relatiegeschenken, metalen emblemen en overige accessoires voor de Douane. De geraamde waarde van de opdracht bedraagt €200.000,- exclusief btw. De maximale totale waarde van de raamovereenkomst bedraagt €300.000,- exclusief btw.
CPV kodi
Presents and rewards
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Hollandia – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – Werkkleding gemeente Zwijndrecht
Gemeente ZwijndrechtNizozemskaOccupational clothing, special workwear and accessoriesRok v 44 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Hollandia – Ruházat, lábbeli, bőröndök és utazótáskák és kiegészítők – Raamovereenkomst Handschoenen
Ministerie van DefensieNizozemskaClothing, footwear, luggage articles and accessoriesOccupational clothing, special workwear and accessoriesOccupational clothingRok v 58 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Hollandia – Ruházat, lábbeli, bőröndök és utazótáskák és kiegészítők – A02.55.2025 Bedrijfskleding
Gemeente LeidenNizozemskaClothing, footwear, luggage articles and accessoriesOccupational clothing, special workwear and accessoriesProtective and safety clothingRok v 19 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026
Hollandia – Ajándékok és jutalmak – Eindejaarsgeschenken 2026
Stichting SARONizozemskaPresents and rewardsRok v 6 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026