Nazaj na iskanje
Ta javno naročilo je bilo umaknjeno.
Nemčija – Pisarniški in računski stroji, oprema in potrebščine, razen pohištva in programskih paketov – Rahmenvertrag Druckumgebung
kubus IT - Arbeitsgemeinschaft von Körperschaften des öffentlichen Rechts eGbRNemčijaObjavljeno dne 01. jul. 2026
Ni danega rokaOpis
Rahmenvertrag Druckumgebung
CPV kodi
Office and computing machinery, equipment and supplies except furniture and software packagesPrint utility software package
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Németország – Nyomdapapír – Rahmenvertrag über die Lieferung von Papier
Region HannoverNemčijaPrinting paperRok v 33 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Szuperszámítógépek – Nicht-universeller photonischer Quantencomputer - PR1267206-3220-W
Fraunhofer-Gesellschaft, Einkauf B12NemčijaSuper computerRok v 32 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Számítógépplatform – Beschaffung und Inbetriebnahme neuer IT-Servertechnik für das Berufliche Schulzentrum Otto Lilienthal Freital-Dippoldiswalde
Landkreis Sächsische Schweiz-OsterzgebirgeNemčijaComputer platformsRok v 18 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Számítógépek és tartozékaik – Rahmenvertrag NetApp
Zweites Deutsches FernsehenNemčijaComputer equipment and suppliesSoftware package and information systemsRok v 31 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026