Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Hollandia – Villamos berendezéssel kapcsolatos beszerelési szolgáltatások – db/AvV 08102025 - Smart verlichting
HTM Personenvervoer N.V.NizozemskaObjavljeno dne 18. feb. 2026
Rok je pretekelOpis
De vervanging van de baanverlichting in het bestaande tramtraject CS, vanaf Resident tot aan Laan van Nieuw Oost Indië (LvNOI). De werkzaamheden omvatten de levering en installatie van nieuwe armaturen, demontage en het afvoeren van te verwijderen voorzieningen en aansluiting en inbedrijfstelling van de nieuwe installatie.
CPV kodi
Installation services of electrical equipmentPlatforms lightingStreet-lighting equipmentInstallation services of electrical and mechanical equipment
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Hollandia – Videoberendezéssel kapcsolatos szerelési szolgáltatások – CCTV
Centraal Bureau RijvaardigheidsbewijzenNizozemskaInstallation services of video equipmentClosed-circuit surveillance systemSecurity camerasRok v 52 dnehObjavljeno na 30. avg. 2026
Hollandia – Villamos és gépi berendezéssel kapcsolatos beszerelési szolgáltatások – EU Hijsinstallatie (theatermecanica) tbv ZINiN Theater gemeente Hellendoorn
Gemeente HellendoornNizozemskaInstallation services of electrical and mechanical equipmentRok v 39 dnehObjavljeno na 24. avg. 2026
Hollandia – Beszerelési szolgáltatások (kivéve szoftverek) – Toegangscontrole gemeente Purmerend
Gemeente PurmerendNizozemskaInstallation services (except software)Rok v 60 dnehObjavljeno na 24. avg. 2026
Hollandia – Villamos és gépi berendezéssel kapcsolatos beszerelési szolgáltatások – A08.602.2026 Raamovereenkomst stroomkasten (2)
Gemeente LeidenNizozemskaInstallation services of electrical and mechanical equipmentRok v 42 dnehObjavljeno na 11. avg. 2026