Nazaj na iskanje
Španija – Obratovanje pristanišč – Concurso público para el otorgamiento de concesión administrativa de ocupación de dominio público portuario para la implantación de un centro empresarial de tecnología e innovación destinado a emprendimiento, oficinas, formaciones y eventos en la NAVE EFO 16 de la Marina de Valencia (referencia concurso: CDP0325).
Autoridad Portuaria de ValenciaŠpanijaObjavljeno dne 25. jan. 2026
Ni danega rokaOpis
Predmet konkurrenca je izbor ponudbe za kasnejše podelitev koncesije za zasedbo javnega obmorskega območja za uveljavitev poslovnega centra za tehnologijo in inovacije, namenjenega podjetništvu, pisarnam, izobraževanju in dogodkom v NAVE EFO 16 v pristanišču Valencija, v skladu s čl. 86. Zakonika o pristaniščih Države in Trgovski mornarici, ki ga je odobril Kraljevi zakonodajni dekret 2/2011, 5. septembra, ter ostalih ustreznih predpisov.
CPV kodi
Port operation services
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Spanyolország – Tárolási és raktározási szolgáltatások – Servicio de almacenamiento, manipulación y transporte del material promocional y corporativo del Patronat de Turisme Costa Brava Girona
Patronat de Turisme Costa Brava Girona, SAŠpanijaStorage and warehousing servicesRok v 28 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026
Spanyolország – Árukezelési és tárolási szolgáltatások – Servicio de instalación en la vía pública de carteles, y montaje de colegios electorales, correspondientes a procesos electorales regidos por la Ley Orgánica de Régimen Electoral General
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de MurciaŠpanijaCargo handling and storage servicesRoad transport servicesSupporting and auxiliary transport services; travel agencies servicesRok v 26 dnehObjavljeno na 31. avg. 2026
Spanyolország – Kikötőüzemeltetési szolgáltatások – CONCURSO PÚBLICO CON OBJETO DE SELECCIONAR LA OFERTA QUE SE TRAMITARÁ PARA EL OTORGAMIENTO DE UNA CONCESIÓN ADMINISTRATIVA PARA LA CONSTRUCIÓN Y EXPLOTACIÓN DE UNA INSTALACIÓN DE VARADERO EN LA ZONA ESTE DE LA DÁRSENA DE MARINA DEL CANTÁBRICO DEL PUERTO DE SANTANDER
Autoridad Portuaria de SantanderŠpanijaPort operation servicesRok ni podanObjavljeno na 18. avg. 2026
Spanyolország – Tárolási és raktározási szolgáltatások – SERVEI D’EMMAGATZEMATGE, CUSTÒDIA, TRANSPORT DE LES HISTÒRIES CLÍNIQUES (HHCC) PASSIVES I ACTIVES I LA DIGITALITZACIO DE MICROFILMS DE L’HOSPITAL UNIVERSITARI DE BELLVITGE
Hospital Universitario de BellvitgeŠpanijaStorage and warehousing servicesRok v 19 dnehObjavljeno na 18. avg. 2026