Nemčija – Farmacevtski proizvodi – Abschluss einer nicht-exklusiven Rabattvereinbarung nach § 130a Abs. 8 SGB V zum Wirkstoff Trastuzumab (ausschließlich 600mg i.e.D.), ATC L01FD01 für die Zeit 01.06.2026 - 31.05.2028
Opis
§ 130a odst. 8 SGB V omogoča zdravstvenim družbam in farmacevtskim podjetjem, da sklepajo okvirne pogodbe o popustih za zdravila, ki jih plačajo zdravstvene družbe. V zvezi s tem, so za javne nabave veljavni zakonski predpisi, ki jih DAK-Gesundheit izvršuje z rednim postopkom snovno-odvisnih, formalnih postopkov nabave po pravilih 4. dela GWB. Za zdravila, ki jih ponudnik podrobneje navede v prilogi 2 pogodbe, za omenjeno snov Trastuzumab (izključno 600 mg i.e.D.), ATC L01FD01, namerava DAK-Gesundheit, do stopnjevanja novih pogodb o popustih za zdravila, skleniti pogodbe o popustih za zdravila z možno vso zainteresirano farmacevtsko podjetji. Pogodba o popustih v okviru modela dovoljenja za omenjeno snov začne veljati prvič 01.06.2026 in poteka do 31.05.2028. Neodvisno od tega konča veljavnost avtomatsko z stopnjevanjem pogodbe o izključni dobavi.
CPV kodi
Dokumenti in oddaja
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Németország – Orvosi felszerelések – Ortenau Klinikum - Achern Neubau Klinikgebäude 81022 (AC 20-30), VE5018 (KG620) Endoskopietürme Gyn
Ortenau KlinikumNemčijaMedical equipmentsEndoscopy, endosurgery devicesRok v 32 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Gyógyszerészeti termékek – Arzneimittel- Rahmenrabattverträge nach §130a Absatz 8 SGB V
Kaufmännische Krankenkasse - KKHNemčijaPharmaceutical productsRok v 42 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Orvosi felszerelések – Austausch MRT-Scanner im laufenden Betrieb
Thoraxklinik Heidelberg gGmbH - Universitätsklinikum HeidelbergNemčijaMedical equipmentsImaging equipment for medical, dental and veterinary useMagnetic resonance imaging equipmentRok ni podanObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Autoklávok – Autoklav zur Laminatherstellung transparenter Verbundsysteme (OV PR1165442a)
Fraunhofer-Gesellschaft zur Förderung der angewandten Forschung e.V., IKTSNemčijaAutoclavesRok v 31 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026