Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Litvánia – Mérnöki tervezési szolgáltatások – Paviršinių nuotekų tinklų ir kaupyklos Vakariniame aplinkkelyje, Vilniaus m., statybos projektinių pasiūlymų parengimo, statybą leidžiančio dokumento gavimo ir techninio darbo projekto parengimas
Grinda UAB (PV)LitvaObjavljeno dne 31. mar. 2026
Rok je pretekelOpis
Paviršinių nuotekų tinklų ir kaupyklos Vakariniame aplinkkelyje, Vilniaus m., statybos projektinių pasiūlymų parengimo, statybą leidžiančio dokumento gavimo ir techninio darbo projekto parengimas
CPV kodi
Engineering design services
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Litvánia – Mérnöki tervezési szolgáltatások – Gatvės jungties tarp Marijampolės m. Vasaros g. ir Marijampolės sav., Patašinės sen., Skriaudučio k. Juozo Montvilos g. naujos statybos ir Marijampolės m. Vasaros g. atkarpos k. r. projektavimas
Marijampolės savivaldybės administracijaLitvaEngineering design servicesSupervision of project and documentationRok v 38 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Litvánia – Építési munka felügyelete – Negyvenamųjų pastatų statybos ir tvarkybos darbų, kurių vertė yra didesnė kaip 500 tūkst. Eur be PVM, techninės priežiūros paslaugų centralizuotas pirkimas (tarptautinis)
Kauno miesto savivaldybės administracijaLitvaSupervision of building workRok v 32 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026
Litvánia – Igazságügyi szakértői tanácsadás – 33130 RB ruože Kaunas-Panevėžys-LT/LV siena naujos geležinkelio sankasos statyba ruože Berčiūnai-Joniškėlis 102,43-114,71 km (12,28 km)" darbo projekto dalies ekspertizės paslaugos
LTG Kompetencijų centras UAB (PV)LitvaExpert witness servicesRok ni podanObjavljeno na 01. sep. 2026
Litvánia – Mérnöki tervezési szolgáltatások – Šilalės miesto nuotekų valymo įrenginių rekonstrukcijos ir plėtros projektavimo paslaugos pirkimas
Šilalės rajono savivaldybės administracijaLitvaEngineering design servicesRok v 30 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026