Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Belgium – Faápolási szolgáltatások – Snoeien, vellen en nader onderzoek van bomen in Westerlo
WesterloBelgijaObjavljeno dne 24. feb. 2026
Rok je pretekelOpis
In de gemeente Westerlo zijn er een kleine 14 000 bomen. Dit zijn alle straatbomen, parken en speelpleintjes. Op basis van de inventarisatie en mogelijke klachten van bewoners worden de opdrachten opgesteld. De bomen zijn opgedeeld per deelgemeente, waarbij voor ieder perceel een specifieke indeling geldt.
CPV kodi
Tree-maintenance services
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Belgium – Zöldterület-ültetési és -karbantartási szolgáltatások – Groen- en netheidsonderhoud op de autosnelwegen E17, E40 en R4 in de provincie Oost-Vlaanderen (district D411).
Vlaamse OverheidBelgijaPlanting and maintenance services of green areasRok v 32 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026
Belgium – Zöldterület-ültetési és -karbantartási szolgáltatások – BRUSSELS HOOFDSTEDELIJK GEWEST - REGIE DER GEBOUWEN - Opdracht in percelen voor het onderhoud van de groene ruimtes van 10 tuinen en parken in de Brusselse agglomeratie
Régie des BâtimentsBelgijaPlanting and maintenance services of green areasRok v 34 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026
Belgium – Zöldterület-ültetési és -karbantartási szolgáltatások – Entretien des Espaces Verts
La Maison Liégeoise SRLBelgijaPlanting and maintenance services of green areasRok v 27 dnehObjavljeno na 31. avg. 2026
Belgium – Zöldterület-ültetési és -karbantartási szolgáltatások – Entretien des Espaces Verts du Patrimoine de l'IPBW
IPBBelgijaPlanting and maintenance services of green areasHorticultural servicesRok v 26 dnehObjavljeno na 30. avg. 2026