Francija – Razna prevozna sredstva in nadomestni deli – FOURNITURE DE PIECES DETACHEES DIVERSES D'EQUIPEMENTIERS POUR LES AUTOBUS ET AUTOCARS DE MARQUE IRIZAR DE LA REGIE DES TRANSPORTS METROPOLITAINS (RTM)
Opis
1/ Dogovor o okviru mora omogočiti nabavo rezervnih delov za vzdrževanje (kurativno in preventivno) avtobusov in avtobusov, spoštovanje garancije proizvajalca ter popravila v primeru trčenja. Ustvarjanje storitev je opisano in se izvrši v skladu z določili Posebnega kataloga pogojev (CCP) in njegovega priloga, dokumentov, ki so priključeni k temu Opozorilu na javno naročilo (AAPC). 2/ To javno naročilo je izvedeno po postopku z negociranjem, v skladu z členoma L2124-3, R2124-4 in R2161-21 do R2161-23 Zakona o javnih naročilih. Gre za dogovor o okviru v smislu členov L2125-1.1° in R2162-2 in nadaljevanja Zakona. Dogovor o okviru je večkratni, sklenjen z dvema gospodarskima subjektoma (pod predpostavko, da je prejeto dovolj primernih ponudb), izvajan z izdajo naročil, ki se izdajajo po potrebi (v pogojih, določenih v členih R2162-13 in R2162-14 Zakona), po načelih razdelitve v verigi, določenih v Pravilniku za kandidaturo in Posebnem katalogu pogojev (CCP), ki sta priključena k temu Opozorilu na javno naročilo (AAPC). 3/ V skladu s členom R2162-4 Zakona je dogovor o okviru sklenjen brez minimalne obveznosti in z največjo obveznostjo na njegovo obdobje, in sicer 1 100 000,00 EUR brez DDV. 4/ Gre za javno naročilo za dobavila, ki se sklicuje na Posebni katalog upravnih pogojev, ki veljajo za javna naročila za povsem običajna dobavila in storitve (CCAG/FCS), ki so bili odobreni z odločbo 30. marca 2021. 5/ Trajanje dogovora o okviru je pet let od datuma njegovega obvestila.
CPV kodi
Dokumenti in oddaja
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Franciaország – Mozdonyok és gördülőállomány alkatrészei – Fourniture de vitrages pour les matériels roulants ferroviaires
RATPFrancijaParts of locomotives or rolling stockMiscellaneous spare partsRok ni podanObjavljeno na 02. sep. 2026
Franciaország – Darus teherautók és dömperek – Acquisition d'un camion-grue 26 tonnes d'occasion avec benne compactrice pour la collecte des déchets
Communauté d'Agglomération du Bocage BressuiraisFrancijaCrane and dumper trucksRok v 29 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026
Franciaország – Könnyű furgonok – ACQUISITION DE VEHICULES NEUFS ET D'OCCASION
MAIRIE AULNAY SOUS BOISFrancijaLight vansPassenger carsMotorcyclesRok v 32 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026
Franciaország – Gépjárművek – SYSTÈME D'ACQUISITION DYNAMIQUE POUR L'ACQUISITION DE MATÉRIELS ROULANTS NEUFS OU D'OCCASION RÉCENTS POUR LE CONSEIL DÉPARTEMENTAL DU GARD
Conseil départemental du GardFrancijaMotor vehiclesHeavy-duty motor vehiclesUtility vehiclesRok v 2189 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026