Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Nemčija – Storitve zagotavljanja osebja vključno z začasnim osebjem – Externe Unterstützung (Arbeitnehmerüberlassung) Sachbearbeitung der kaufmännischen Wohnungsverwaltung
Deutsche Bundesbank, Zentralbereich BeschaffungenNemčijaObjavljeno dne 15. jul. 2026
Rok je pretekelOpis
Podeljavec prevzame zunanje podpore za obdelavo poslovnih zadev v komercialni upravljanju stanovanj v obliki zaposlitve delavcev na podlagi pogodbe o posojitvi dela na lokaciji Glavne uprave Deutsche Bundesbank Stuttgart.
CPV kodi
Supply services of personnel including temporary staff
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Németország – Biztonsági szolgáltatások – Container B36 - Sicherungsleistungen, Strecken 2610, 2550, 2533/2534, 2525, 2535, 2580
DB InfraGO AG – Geschäftsbereich Fahrweg (Bukr 16)NemčijaSecurity servicesRok v 34 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Különféle üzleti szolgáltatások – Bestellung eines externen Datenschutzbeauftragten für den Forschungsverbund Berlin e.V.
Forschungsverbund Berlin e.V.NemčijaMiscellaneous business-related servicesRok v 24 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Projektvezetői szolgáltatások, kivéve az építési munkák vezetését – Kunstmuseum Moritzburg - Umzug
Kulturstiftung Sachsen-AnhaltNemčijaProject-management services other than for construction workRok ni podanObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Hirdetési kampánnyal kapcsolatos szolgáltatások – Rahmenvereinbarung Digitalmarketing-Dienstleistungen Tourismus Oberstdorf
Kurbetriebe Oberstdorf, Eigenbetrieb des Markts OberstdorfNemčijaAdvertising campaign servicesAdvertising servicesMarketing servicesRok ni podanObjavljeno na 03. sep. 2026