Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Nemčija – Programski paketi in informacijski sistemi – Chat-System 2027
Landesbetrieb Daten und Information Rheinland-Pfalz (LDI)NemčijaObjavljeno dne 29. jun. 2026
Rok je pretekelOpis
Cilj razpisovanja je nabava platforme za pogovore in sodelovanje za delovanje v računalniških centrih naročnika. Rešitev mora omogočati nadaljevanje uporabe obstoječih komunikacijskih struktur in zagotoviti ekonomičen prehod iz trenutno uporabljenih sistemov.
CPV kodi
Software package and information systems
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Németország – Szerverek – Serversystem für KI Interferenz Workloads - PR1237100-3190-I
Fraunhofer-Gesellschaft - Einkauf B12NemčijaServersRok v 30 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Licenckezelő szoftvercsomag – VMware-Lizenzen und -Support
Universitätsklinikum Köln AöRNemčijaLicense management software packageSoftware package and information systemsSoftware support servicesRok v 4 dniObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Szoftvercsomag és információs rendszerek – Spracherkennung - Klinikum Region Hannover
Klinikum Region Hannover GmbHNemčijaSoftware package and information systemsRok v 10 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Szoftvercsomag és információs rendszerek – Rahmenvereinbarung Red Hat Produkte
Land Niedersachsen vertreten durch IT.Niedersachsen FG 24 - Zentrale Vergabestelle ITNemčijaSoftware package and information systemsIndustry specific software packageOperating systemsRok v 16 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026