Irska – Storitve usposabljanja – 2026/005 Enterprise Ireland is tendering for a Lead Regional Coordination for design, delivery, implementation and training for Regionally Based Pre-Accelerators and Early-Stage Supports for Startup
Opis
Enterprise Ireland namerava skleniti Okvirni sporazum po tem tekmovanju. Prvi pogodbeni izvajalec za oblikovanje, dostavo, implementacijo in usposabljanje za regionalno bazirane pre-akceleratorje in zgodnje podporne storitve (ESS) za startupe bo uspešnemu ponudniku kmalu po okvirnem sporazumu. To tekmovanje predstavlja eno izmed treh (3) predlaganih programov (opisanih spodaj) v okviru novega Nacionalnega akceleracijskega programa Enterprise Ireland, ki je zastavna pobuda Startup Ireland v okviru Enterprise Ireland "Izvajanje za Irsko, vodstvo na globalni ravni (2025-2029)".
CPV kodi
Dokumenti in oddaja
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Írország – Felsőoktatási szolgáltatások – PIF 308/26 Single Operator Framework Concession for Academic Gowning Services for Atlantic Technological University
Atlantic Technological UniversityIrskaHigher education servicesSpecial clothing and accessoriesSpecial clothingRok v 27 dnehObjavljeno na 26. avg. 2026
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – CFT to establish a single suppler Framework Agreement For the Provision of a Masters in Software Design with Artificial Intelligence
Technology Ireland ICT SkillnetIrskaEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesRok v 9 dnehObjavljeno na 26. avg. 2026
Írország – Egyetemi szintű felnőttoktatási szolgáltatások – RFT for the Provision of a Single Academic Partner for Officer Education Pathways Courses
Irish Defence Forces_1144IrskaAdult-education services at university levelManagement training servicesPersonal development training servicesRok v 22 dnehObjavljeno na 24. avg. 2026
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – Call for Tender (CFT) for The Provision of Contracted Training Services for Cork Education and Training Board (Cork ETB) in Seven (7) Lots
Cork Education and Training BoardIrskaEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesRok v 24 dnehObjavljeno na 24. avg. 2026