Preskoči na vsebino
Nazaj na iskanje

Nemčija – Farmacevtski proizvodi – Open house Arzneimittelrabattverträge Valproinsäure in nicht retardierter Darreichungsform, ATC N03AG01

AOK Bayern - Die GesundheitskasseNemčijaObjavljeno dne 14. apr. 2026
579 dni preostanka

Opis

To ni je odprti postopek, temveč tako imenovani open-house model! Obrazec za odprti postopek se uporablja le zato, ker ni obrazca za open-house model. Pogodbe, ki se sklenejo v okviru open-house modela, ne podpadajo pod javno nabavo zaradi odsotnosti izbire. Uporaba tega obrazca ne vključuje podrejanja pravilom javne nabave. AOK Bayern namerava skleniti ne-ekskluzivne popustne pogodbe za učinkovino valproinska kislina v ne-odloženi obliki darovanja, ATC N03AG01 po § 130a Abs. 8 SGB V z vsi zainteresiranimi farmacevtskimi podjetji. AOK Bayern ponuja vsi zainteresiranim farmacevtskim podjetjem, ki izpolnjujejo spodaj navedene pogoj za ustreznost, sklenitev enakih in neposredno pogajanj popustnih pogodb. Najzgodnejši možni začetek pogodbe je 1. junij 2026, vse pogodbe se končajo 31. maja 2028. Sklenitev pogodbe je med tem časom možna vsakdan, najkasneje pa 3. aprila 2028. Pogodbe je mogoče preklicati z enomesečnim opozorilom do konca meseca. Ob začetku veljavnosti pogodbe, sklenjene v okviru federalnih ali deželnih, v odprtem postopku sklenjenih popustnih pogodb za zdravila z učinkovino, ki je predmet naročila, open-house pogodbe avtomatsko prenehajo veljati za ustrezno dobo veljavnosti. Pogodba bo sklenjena z vsi zainteresiranimi farmacevtskimi podjetji, ki dokazujejo svojo ustreznost z izpolnjenim in podpisanim samodejnim izjavom o zanesljivosti. Farmacevtsko podjetje mora predložiti izpolnjeno in podpisano (predstavniška pooblastilo podpisnika mora izhajati iz izpisa iz registra, v nasprotnem primeru je treba predložiti pooblastilo) pogodbo skupaj z izpolnjeno in podpisano prilogo "Določitev zdravil, ki so predmet pogodbe" ter izpolnjeno in podpisano samodejno izjavo o zanesljivosti. Dokumente je mogoče predložiti ELEKTRONIČNO z kvalificirano elektronsko podpiso ali V PISEMNI OBLIKI, ročno podpisani. Dokumente v pisemni obliki, ročno podpisani, so v dvojekratnem izvodu v originalu poslati na naslednjo naslov: AOK Bayern - Die Gesundheitskasse Vergabestelle SGB V ZE25 open-house Rabattverträge Carl-Wery-Str. 28 81739 München ELEKTRONIČNI dokumenti z kvalificirano elektronsko podpiso so predložiti preko komunikacijskega območja na portalu www.dtvp.de. Ob prejemu popolnih in pravilnih dokumentov do 3. vsakega meseca se začne pogodba naslednjega prvega dne v mesecu, v nasprotnem primeru pa naslednjega prvega dne v naslednjem mesecu. Pri ročno podpisanih dokumentih v pisemni obliki je predhodna pošiljanje popolnih, izpolnjenih in podpisanih dokumentov kot skeniran dokument na e-poštni naslov [email protected] ali preko komunikacijskega območja na portalu www.dtvp.de, če so popolni in pravilni originalni dokumenti v papirnati obliki prejeli do 10. dne v mesecu pri AOK Bayern, Vergabestelle. Prosimo, opazite navodilo za izpolnitev, ki je na voljo na www.dtvp.de med nabavnimi dokumenti. Zainteresirana farmacevtska podjetja lahko v projektnem prostoru za open-house postopek na portalu www.dtvp.de zahtevajo odključanje nabavnih dokumentov. Povezava do portala je v tej objavi. Kot potencialni pogodbeni partnerji so v poštev le farmacevtska podjetja. Dokumenti open-house postopka bodo odključani le farmacevtskim podjetjem kot potencialnim pogodbenim partnerjem in so strogo zasebni. Z zahtevkom za odključanje s strani podjetij se potrdi zasebno obravnavanje dokumentov.

CPV kodi

Pharmaceutical products

Dokumenti in oddaja

Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AI

Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.

Povezana naročila