Nizozemska – Storitve zagotavljanja osebja vključno z začasnim osebjem – DAS Ondersteuning voor Onderwijs
Opis
Dobrodošli na DAS za najem strokovnjakov za podporo poučevanja za Stichting ROC Summa College. S tem DAS-om se na pravno način najamejo različni strokovnjaki za podporo poučevanja. S tem se želi doseči, da se prizove raznolikost ponudnikov in da se povpraševanje in ponudba na najboljši način združita. Ta DAS je objavljen na podlagi zakona o javnih nabavah 2012 in tako spada pod Evropsko smernico 2014/24/EU. Obseg naloge ni možno izraziti v finančnih izrazih. Naloga zajema vso podporo poučevanja, ki je potrebna za organizacijo, kot je Stichting ROC Summa College z 16.857 dijakov in 2.255 zaposlenimi.
CPV kodi
Dokumenti in oddaja
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Hollandia – Számviteli, könyvvizsgálói és adózással kapcsolatos szolgáltatások – Accountantsdiensten gemeente Doetinchem 2027-2029
Gemeente DoetinchemNizozemskaAccounting, auditing and fiscal servicesRok v 50 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026
Hollandia – Személyzettel és ideiglenes személyzettel való ellátási szolgáltatások – ROK inhuur Communicatieadviseurs 2027 - 2030
Gemeente Apeldoorn, team InkoopNizozemskaSupply services of personnel including temporary staffSupply services of office personnelRok v 53 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026
Hollandia – Munkaerő-toborzási szolgáltatás – Europese aanbesteding inhuurbrokerdienstverlening
Stichting KennisnetNizozemskaRecruitment servicesSupply services of personnel including temporary staffRok v 47 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026
Hollandia – Biztonsági szolgáltatások – Raamovereenkomst flexibele schil beveiligingsmedewerkers
Provincie Noord-BrabantNizozemskaSecurity servicesRok v 42 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026