Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Németország – Orvosi felszerelések, gyógyszerek és testápolási termékek – Ausschreibung einer Rahmenvereinbarung über die Lieferung von Hausverbrauchsmitteln
F&W Fördern & Wohnen AöRNemčijaObjavljeno dne 13. avg. 2026
Rok je pretekelOpis
Bei der Auftraggeberin besteht ein Bedarf an dem Kauf und der Lieferung von Hausverbrauchsmittel und Pflegeprodukten für die Einrichtungen von F&W.
CPV kodi
Medical equipments, pharmaceuticals and personal care productsAntiseptics and disinfectantsPersonal care productsDressingsCleaning productsKitchen equipment, household and domestic items and catering supplies
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Németország – Gyógyszerészeti termékek – Arzneimittel- Rahmenrabattverträge nach §130a Absatz 8 SGB V
Kaufmännische Krankenkasse - KKHNemčijaPharmaceutical productsRok v 42 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Orvosi felszerelések – Austausch MRT-Scanner im laufenden Betrieb
Thoraxklinik Heidelberg gGmbH - Universitätsklinikum HeidelbergNemčijaMedical equipmentsImaging equipment for medical, dental and veterinary useMagnetic resonance imaging equipmentRok ni podanObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Orvosi felszerelések – Ortenau Klinikum - Achern Neubau Klinikgebäude 81022 (AC 20-30), VE5018 (KG620) Endoskopietürme Gyn
Ortenau KlinikumNemčijaMedical equipmentsEndoscopy, endosurgery devicesRok v 32 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Autoklávok – Autoklav zur Laminatherstellung transparenter Verbundsysteme (OV PR1165442a)
Fraunhofer-Gesellschaft zur Förderung der angewandten Forschung e.V., IKTSNemčijaAutoclavesRok v 31 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026