Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Németország – Szoftvercsomag és információs rendszerek – Beschaffung von Vmware-Lizenzen
TUM KlinikumNemčijaObjavljeno dne 18. mar. 2026
Rok je pretekelOpis
Beschaffung von VMware Broadcom vSphere Ent Plus 16+ Lizenzen, Laufzeit bis End of Support (11.10.2027)
CPV kodi
Software package and information systemsSoftware maintenance and repair services
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Németország – Szerverek – Serversystem für KI Interferenz Workloads - PR1237100-3190-I
Fraunhofer-Gesellschaft - Einkauf B12NemčijaServersRok v 30 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Licenckezelő szoftvercsomag – VMware-Lizenzen und -Support
Universitätsklinikum Köln AöRNemčijaLicense management software packageSoftware package and information systemsSoftware support servicesRok v 4 dniObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Szoftvercsomag és információs rendszerek – Spracherkennung - Klinikum Region Hannover
Klinikum Region Hannover GmbHNemčijaSoftware package and information systemsRok v 10 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Szoftvercsomag és információs rendszerek – Rahmenvereinbarung Red Hat Produkte
Land Niedersachsen vertreten durch IT.Niedersachsen FG 24 - Zentrale Vergabestelle ITNemčijaSoftware package and information systemsIndustry specific software packageOperating systemsRok v 16 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026