Lengyelország – Számítógépek és tartozékaik – Sprzedaż i dostawa fabrycznie nowego, nieużywanego sprzętu komputerowego dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rzeszowskiego.
Opis
1.1. Przedmiotem zamówienia jest Sprzedaż i dostawa fabrycznie nowego, nieużywanego sprzętu komputerowego dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rzeszowskiego. Zamówienie zostało podzielone na 4 części (4 zadania): Zadanie nr 1: Sprzedaż i dostawa monitora interaktywnego dla Wydziału Technologiczno - Przyrodniczego Zadanie nr 2: Sprzedaż i dostawa stacjonarnego komputer (stacji roboczej) dla Wydziału Nauk Ścisłych i Technicznych. Zadanie nr 3: Sprzedaż i dostawa urządzenia wielofunkcyjnego dla Działu Projektów Naukowych. Zadanie nr 4: Sprzedaż i dostawa stacjonarnego zestawu komputerowego i urządzenia wielofunkcyjnego dla Działu Współpracy Międzynarodowej. 2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 3 do SWZ. 3. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy PZP. 4. Zgodnie z art. 257 p.z.p. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 5. Zamawiający nie wymaga złożenia wadium. 6. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 7. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.U. UE L 119 z 4.5.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że: — administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Uniwersytet Rzeszowski; 35-959 Rzeszów, al. Rejtana 16c, POLSKA, reprezentowany przez rektora, tel. +48 178721000, — inspektorem ochrony danych w Uniwersytecie Rzeszowskim e-mail: [email protected] , tel. +48 178723439, — Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z niniejszym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonym w trybie przetarg nieograniczony. Pozostałe szczegółowe informacje dotyczące administrowania danych osobowych (RODO) dostępne są w SWZ.
CPV kodi
Dokumenti in oddaja
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Lengyelország – Munkaállomások – Dostawa i instalacja zestawów do rejestrowania przebiegu rozpraw sądowych w oparciu o system ReCourt oraz dostawa i instalacja zestawów do rejestracji audio-wideo w przyjaznych pokojach przesłuchań
Sąd Apelacyjny w KatowicachPoljskaWorkstationsVideo recordersMicrophones and speaker setsRok v 12 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026
Lengyelország – Irodai és számítástechnikai gépek, berendezések és kellékek, a bútorzat és a szoftvercsomagok kivételével – Wynajem urządzeń kopiujących i drukujących na okres 3 lat dla Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej
Politechnika WarszawskaPoljskaOffice and computing machinery, equipment and supplies except furniture and software packagesRok v 34 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026
Lengyelország – Különféle irodai berendezések és kellékek – Dostawa materiałów biurowych dla 43 WOG Świętoszów
43 WOGPoljskaVarious office equipment and suppliesRok v 5 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026
Lengyelország – Számítógépek és tartozékaik – „Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie z zastosowaniem stawki VAT 0%”
UNIWERSYTET WARMIŃSKO-MAZURSKI W OLSZTYNIEPoljskaComputer equipment and suppliesRok v 20 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026