Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Nemčija – Instrumenti za merjenje električnih veličin – 200 mm Semi-Automatic RF Probe System for On-Wafer Measurements up to 250 GHz
IHP GmbH - Leibniz-Institut für innovative MikroelektronikNemčijaObjavljeno dne 24. jun. 2026
Rok je pretekelOpis
200 mm Semi-Automatic RF Probe System for On-Wafer Measurements up to 250 GHz
CPV kodi
Instruments for measuring electrical quantitiesMachines and apparatus for testing and measuring
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Németország – Földmérő, hidrográfiai, oceanográfiai és hidrológiai műszerek és berendezések – Lieferung eines Mobile Mapping Systems inkl. Software und Zubehör
Hanse- und Universitätsstadt Rostock, Die Oberbürgermeisterin, Rechts- und Vergabeamt, SG Zentrale Vergabe und BeschaffungNemčijaSurveying, hydrographic, oceanographic and hydrological instruments and appliancesSurveying instrumentsSoftware package and information systemsRok v 33 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek) – Laborleistungen für das ukb
BG Klinikum Unfallkrankenhaus Berlin gGmbHNemčijaLaboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)Laboratory reagentsServices provided by medical laboratoriesRok v 42 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Spektrométerek – Photolumineszenz-Mapper-NIR - PR1150863-3240-W
Fraunhofer-Gesellschaft, Einkauf B12NemčijaSpectrometersRok ni podanObjavljeno na 02. sep. 2026
Németország – Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek) – Beschaffung eines Beschichters zur Fertigung von Batterieelektroden
Universität MünsterNemčijaLaboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)Rok v 32 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026