Preskoči na vsebino
Nazaj na iskanje

Nemčija – Farmacevtski proizvodi – Open house Arzneimittelrabattverträge Cabotegravir in der Darreichungsform Depot-Injektionssuspension, ATC J05AJ04

AOK Bayern - Die GesundheitskasseNemčijaObjavljeno dne 14. apr. 2026
576 dni preostanka

Opis

Ne grede za odprto postopek, temveč za tako imenovano open-house model! Obrazec za odprto postopek se uporablja le zato, ker za open-house model ne obstaja noben obrazec. Pogodbe, ki se sklenejo v okviru open-house modela, ne podlegajo javnim nakupom zaradi odsotnosti izbora. Uporaba tega obrazca ne pomeni podreditve pravilom javnih nakupov. AOK Bayern namerava z vsi zainteresiranimi farmacevtskimi podjetji skleniti ne-ekskluzivne popustne pogodbe o učinkovini Cabotegravir v obliki injekcijske suspenzije, ATC J05AJ04 po § 130c Abs. 1 SGB V. AOK Bayern ponuja vsi zainteresiranim farmacevtskim podjetjem, ki izpolnjujejo spodaj navedene kriterije za uveljavljanje, sklenitev enakih in neposredno pogajanj neposredno pogajanj. Najzgodnejši možni začetek pogodbe je 1.6.2026, vse pogodbe se končajo 31.5.2028. Sklenitev pogodbe je mogoča vsakokrat med tem časom, najkasneje pa 3.4.2028. Pogodbe je mogoče preklicati z enomesečnim obvestilom do konca meseca. V primeru začetka veljavnosti zaveze, ki jo je sklenila zaveza, ki je bila sklenjena v okviru federalnega ali državnega odprtega postopka za popustne pogodbe o zdravilih z učinkovino, ki je predmet pogodbe, se open-house pogodbe samodejno prekinejo za ustrezno obdobje. Pogodbo bodo sklenili z vsi zainteresiranimi farmacevtskimi podjetji, ki bodo svoje sposobnosti dokazali z izpolnjenim in podpisanim samodejnim izjavom o zanesljivosti. Farmacevtsko podjetje mora predložiti izpolnjen in podpisan (predstavniška pooblaščenost podpisnika mora izvirati iz izpisa iz registra, v nasprotnem primeru je potrebno predložiti pooblastilo) pogodbo skupaj z izpolnjeno in podpisano prilogo "Določitev zdravil, ki so predmet pogodbe" ter izpolnjeno in podpisano samodejno izjavo o zanesljivosti. Dokumente je mogoče predložiti ELEKTRONIČNO z elektronsko podpisom ali V PISANI OBLIKO ročno podpisani. Pisani dokumenti so v 2 izvodih v originalu poslati na naslednjo naslov: AOK Bayern - Die Gesundheitskasse Vergabestelle SGB V ZE25 open-house Rabattverträge Carl-Wery-Str. 28 81739 München ELEKTRONIČNI dokumenti z elektronskim podpisom so predložiti preko komunikacijskega območja na portalu www.dtvp.de. V primeru prejema popolnih in pravilnih dokumentov do 3. vsakega meseca se začne pogodba na prvi dan naslednjega meseca, v nasprotnem primeru pa na prvi dan naslednjega meseca. Pri ročno podpisanih dokumentih v pisani obliki je predhodna pošiljanje popolnih, izpolnjenih in podpisanih dokumentov v obliki skeniranega dokumenta na elektronski naslov [email protected] ali preko komunikacijskega območja na portalu www.dtvp.de, če so popolni in pravilni originalni dokumenti v papirnati obliki prejeti do 10. dneva meseca pri AOK Bayern, Vergabestelle. Prosimo, da upoštevate navodila za izpolnitev, ki so na voljo na www.dtvp.de pri dokumentih za javne nabave. Zainteresirana farmacevtska podjetja lahko v projektu za open-house postopek na portalu www.dtvp.de zahtevajo odprtje dokumentov za javne nabave. Povezava do portala je v tej obvestilu. Kot potencialni pogodbeni partnerji so v poštev le farmacevtska podjetja. Dokumenti open-house postopka bodo odprti le farmacevtskim podjetjem kot potencialnim pogodbenim partnerjem in so strogo zasebni. S zahtevkom za odprtje dokumentov potrjujejo podjetja zasebnost dokumentov.

CPV kodi

Pharmaceutical products

Dokumenti in oddaja

Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AI

Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.

Povezana naročila