Irska – Storitve služb za pomoč uporabnikom in podporne storitve – Provision of Computer Assisted Telephone Interviewing (CATI) services and associated services for the Central Statistics Office, Ireland
Opis
Ponudite izhodne storitve centra za stik, ki omogočajo četrtletne podatke LFS, vključno, vendar ne omejeno na:
• Optimizirano storitev, ki kliče približno 11.000 vodilnih oseb na četrtletje v najproduktivnejših časovnih obdobjih
• Podrobno sledjenje vseh intervjujev in rezultatov
• Dostop do sistemov Poverilca pogodb za ustvarjanje, branje in posodabljanje podatkov o odgovornih osebah
o Poverilec pogodb uporablja programski paket Blaise
• Izmenjava ključnih datotek in poročil z Poverilcem pogodb
• Robustna rešitev za urejanje klicev / dialer
• Zanesljiva in diskretna delovna sila
• Vsi podatki ostanejo v EGP ali v državi z enakovrednostjo podatkov
o Storitve lahko temeljijo na oblaku
• Časovno dostavljanje storitev v okviru časovnega okvira kampanje
• Zmožnost dostavljanja storitev v angleščini in irščini
• Visoko dostopna in fleksibilna storitev
• Predobvestilo odgovornih oseb (sms / pismo)
• Nadzorovana vhodna telefonska storitev za olajšanje stika z odgovorimi osebami (zelo nizke količine)
• Varna in obsežna rešitev za posnetek klicev
• Proračun in zagotavljanje storitev za upravljanje in varnost kakovosti, na primer redni sestanki
• Proračun in zagotavljanje ključnih realnočasnih, dnevnih, tedenskih in mesečnih meril
• Robustni postopki za upravljanje pritožb odgovornih oseb
CPV kodi
Dokumenti in oddaja
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Írország – Műszaki számítógép-támogatási szolgáltatások – Security Operations Centre (SOC), Security Information and Event Management (SIEM) and Managed Incident Response (IR) Service
Health and Safety AuthorityIrskaTechnical computer support servicesComputer support servicesIT services: consulting, software development, Internet and supportRok v 40 dnehObjavljeno na 31. avg. 2026
Írország – IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás – Provision of Managed ICT Services for CORU
Health and Social Care Professionals Council (CORU)IrskaIT services: consulting, software development, Internet and supportHardware consultancy servicesSoftware programming and consultancy servicesRok v 26 dnehObjavljeno na 31. avg. 2026
Írország – Projekt-ügyintézési tanácsadó szolgáltatások – UL1080 - Project Management Consultant for LISB1 Refurbishment (Library) University of Limerick
University of Limerick_1124IrskaProject management consultancy servicesConstruction project management servicesArchitectural, construction, engineering and inspection servicesRok v 12 dnehObjavljeno na 31. avg. 2026
Írország – Számítógépes támogatási szolgáltatások – Request for Tenders for the Provision of Managed Security Services
Houses of the Oireachtas ServiceIrskaComputer support servicesTechnical computer support servicesComputer-related servicesRok v 26 dnehObjavljeno na 30. avg. 2026