Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Németország – Közlekedési berendezésekkel kapcsolatos mérnöki tervezési szolgáltatások – Verkehrsgutachten
Landesbetrieb Straßenbau NRW - Regionalniederlassung NiederrheinNemčijaObjavljeno dne 31. maj 2026
Rok je pretekelOpis
B477n Ortsumgehung - Verkehrsuntersuchung
CPV kodi
Engineering-design services for traffic installationsInstallation of partitioningInstallation of partition walls
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Németország – Mérnöki tervezési szolgáltatások – Planung UW Südost Faulmannstraße Magdeburg
Städtische Werke Magdeburg GmbH & Co. KGNemčijaEngineering design servicesRok ni podanObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Építészeti, mérnöki és tervezési szolgáltatások – Stadt Neuötting - Erweiterung Max-Fellermeier-Grund- u. Mittelschule - Objektplanung Gebäude LPH 1-9
Stadt NeuöttingNemčijaArchitectural, engineering and planning servicesRok ni podanObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Mérnöki tervezési szolgáltatások – SV-JWA-260803-012 - Ausbauvorhaben Föhringer Ring, Baugrunduntersuchungen & Baugrundgutachten
SWM Infrastruktur GmbH & Co. KGNemčijaEngineering design servicesRok v 19 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Mély- és magasépítési kivitelezéssel kapcsolatos mérnöki tervezési szolgáltatások – Objektplanung Ingenieurbauwerke LWL Trassen
Staatliches Bauamt Erlangen-NürnbergNemčijaEngineering design services for the construction of civil engineering worksRok v 31 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026