Nazaj na iskanje
Poljska – Storitve vzdrževanja radiokomunikacijske opreme – Wykonanie usług naprawy, konserwacji oraz usług przywracających parametry techniczne Wozów Dowodzenia typu IRYS 2000
4 Regionalna Baza Logistyczna we WrocławiuPoljskaObjavljeno dne 25. feb. 2026
Ni danega rokaOpis
Izvajanje storitev popravila, vzdrževanja ter storitev, ki vrnejo tehnične parametre Vozil Dowodstva tipa IRYS 2000 št. zadeve TECH/13/OiB/AW/2026. Javno naročilo bo izvedeno v letih 2026 - 2029. Podrobno opis predmeta naročila, zahteve do njega in pogoji izvedbe naročila bosta določena v SWZ, ki bo posredovana izvajalcem, povabljenim za podajanje ponudb.
CPV kodi
Maintenance services of radio-communications equipment
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Lengyelország – Gyógyászati berendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – Świadczenie usługi pełnego serwisowania w celu utrzymania ciągłej pełnosprawności aparatów RTG DRX REVOLUTION, DRX EVOLUTION i DR 600 przez okres 24 miesięcy - sprawa nr Z/49/PN/26
Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr Władysława BiegańskiegoPoljskaRepair and maintenance services of medical equipmentRok v 8 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026
Lengyelország – Közvilágítás-karbantartási szolgáltatások – Montaż urządzeń do pomiaru prędkości na terenie m.st. Warszawy
Zarząd Dróg Miejskich w WarszawiePoljskaStreet-lighting maintenance servicesInstallation services of measuring equipmentMetering instrumentsRok v 29 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026
Lengyelország – Villamos géppel, készülékkel és hozzá tartozó berendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – Obsługa odstaw głównych w JSW S.A. KWK „Knurów–Szczygłowice”
Jastrzębska Spółka Węglowa S.A. z siedzibą w Jastrzębiu Zdroju, Zakład Wsparcia ProdukcjiPoljskaRepair and maintenance services of electrical machinery, apparatus and associated equipmentRok v 12 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026
Lengyelország – Járművontatási szolgáltatások – Usuwanie i przechowywanie pojazdów usuniętych z dróg miasta Poznania na mocy art. 130 a ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym
Zarząd Dróg Miejskich w PoznaniuPoljskaVehicle towing-away servicesCar park servicesRok v 30 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026