Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Németország – Iparspecifikus szoftvercsomag – ITV.SH Software für hybride Sitzungen (Software-as-a-Service)
IT-Verbund Schleswig-Holstein (ITV.SH) AöRNemčijaObjavljeno dne 23. jun. 2026
Rok je pretekelOpis
EVB-IT Rahmenvereinbarung über die Bereitstellung einer Software-as-a-Service-Lösung zur Durchführung hybrider kommunaler Gremiensitzungen in Schleswig-Holstein sowie damit verbundener Dienstleistungen.
CPV kodi
Industry specific software packageIT services: consulting, software development, Internet and supportSoftware-related services
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Németország – Iparspecifikus szoftvercsomag – Seminarverwaltungssoftware für das Bildungszentrum Reinhardtsgrimma
Landesamt für Umwelt, Landwirtschaft und GeologieNemčijaIndustry specific software packageRok v 27 dnehObjavljeno na 31. avg. 2026
Németország – Számítógépszerverek – Infrastrukturserver FÄ
TLF-IT-26-008NemčijaComputer serversRok v 20 dnehObjavljeno na 31. avg. 2026
Németország – Szerverek – Storage und Computer Infrastruktur
Universitätsmedizin Greifswald KöRNemčijaServersRok v 16 dnehObjavljeno na 31. avg. 2026
Németország – Számítógépszerverek – Infrastrukturserver TLF
TLF-IT-26-010NemčijaComputer serversRok v 27 dnehObjavljeno na 31. avg. 2026