Danska – Storitve svetovanja pri nizkih gradnjah – Solvænget - Totalrådgivningsudbud
Opis
Trenutni og objavo o javni nabavi se nanaša na javni nabavo celovitega svetovalnega servisa v zvezi z načrtovanjem in izvajanjem celovitega preoblikovanja stanovanjskih združenj, Boligforeningen Lillebælts, za del 01 – Solvænget v Nr. Aaby. Na podlagu načrta za preoblikovanje, ki je bil odobren v skemi A v Landsbyggefonden in občini Middelfart, morajo preoblikovati del 01, Solvænget. Preoblikovanje zajema 64 obstoječih javnih stanovanj, zgrajenih v letih 1946-1953 kot podprta gradnja v skladu z Zakonom o javnih stanovanjih in podobno, LBK št. 1023 z kasnejšimi spremembami. Stanovanja so zgrajena kot 40 vrstnih hiš v 2-3 nadstropjih (37 v 2 nadstropjih, 3 v 3 nadstropjih) in 24 stanovanj v 1 nadstropju. Projekt preoblikovanja vsebuje naslednje glavne elemente: Preoblikovanje zajema različne stopnje preoblikovanja/renoviranja in je razdeljeno na naslednje glavne dele: - Pododdelek 301, št. 1-37 – Preoblikovanje - Pododdelek 307, št. 2-42 – Preoblikovanje - Pododdelek 308, št. 44-66 – Preoblikovanje - Pododdelek 308, št. 39-61 – Preoblikovanje in dostopna stanovanja Skema A in proces stanovalcev Je treba opozoriti, da je projekt dosegel odobritev skeme A v decembru 2025. Svetovalni servisi Celoviti svetovalni servis vključuje načrtovanje dispozicijskih predlogov/načrtov, projektov za oblasti, nabavnih projektov, podjetniških nabav (glavne podjetje), izvedbenih projektov in kot izveden. Celoviti svetovalec je odgovoren za zahteve oblasti, vodstvo pri načrtovanju, gradbeno vodstvo, strokovno nadzorovanje, nadzor, vodstvo IKT, trajnostno vodstvo in koordinacijo delovnega okolja (P+B). Skupna vrednost podjetja Strokovne stroške (skupna vrednost podjetja) za preoblikovanje so izračunane v skupni proračunski okvir za skupno kr. 106.930.318 brez DDV (kr. 133.662.897 z DDV). Sklicujemo se na LBF proračun 06.10.2025 (indeks 2025/K2) kot prilogo v nabavnem materialu. Opozorilo, da proračun prikazuje stroške z DDV. Nabava Nabavo celovitih svetovalnih storitev izvedemo kot javno nabavo z pogovori v skladu z Uredbo o javni nabavi §§ 61-66 z predhodno prekvalifikacijo. Ordredaj se rezervira pravico, da ne bo izvedel pogovorov in tako podelil pogodbo na podlagi začetnega ponudnika. Časovni načrt v javni nabavi je prilagojen tako, da ne bo izveden pogovor, ampak podeljen na podlagi začetnega ponudnika. Če se bo izvedel pogovor, bo časovni načrt paralelno prestavljen. Kriterij za podelitev je "Najboljše razmerje med ceno in kvaliteto" v skladu z Uredbo o javni nabavi § 162, st. 1, št. 3. Izključitev Ekonomski subjekt je izključen iz udeležbe, če je ekonomski subjekt vključen v eno od obveznih razlogov za izključitev v Uredbi o javni nabavi § 135, st. 1-3, in § 136, st. 1, št. 1-4. Poleg tega je ekonomski subjekt izključen iz udeležbe, če je ekonomski subjekt vključen v prostovoljne razloge za izključitev v Uredbi o javni nabavi § 137 st. 1, št. 1-2. Ekonomski subjekt ne more biti izključen iz udeležbe, če ekonomski subjekt predloži zadostno dokumentacijo, da je ekonomski subjekt zanesljiv, čeprav je ekonomski subjekt vključen v enega ali več razlogov za izključitev v Uredbi o javni nabavi §§ 135-137, v skladu z Uredbo o javni nabavi § 138, st. 1. Pogodbo ni mogoče podeliti naslednjim podjetjem, v skladu z Odlokom Sveta (EU) 2022/576 od 8. aprila 2022 o spremembi Odloka (EU) št. 833/2014 o omejujočih ukrepih zaradi ruskih dejanj, ki destabilizirajo situacijo v Ukrajini: A. ruski državljani ali fizične ali pravne osebe, enote ali organi, ki so ustanovljene v Rusiji B. pravne osebe, enote ali organi, kjer enota, kot je opisan v tem členu litra a) neposredno ali posredno lasti več kot 50 %, ali C. fizične ali pravne osebe, enote ali organi, ki delujejo v imenu ali po navodilu enote, kot je opisan v tem členu litra a) ali b), Enako ni mogoče uporabljati poddodajalcev ali podpornih enot, ki so vključeni v zgornje, če prispevek tega subjekta predstavlja več kot 10 % vrednosti pogodbe.
CPV kodi
Dokumenti in oddaja
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Dánia – Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások – Ventilationsservice og ventilationsarbejder
Fællesindkøb MidtDanskaArchitectural, construction, engineering and inspection servicesVentilation installation workRepair and maintenance services of mechanical building installationsRok v 15 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026
Dánia – Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások – DT-PV.R008 - Rammeaftale om naturfaglig rådgivning
VejdirektoratetDanskaArchitectural, construction, engineering and inspection servicesEnvironmental servicesRok v 8 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026
Dánia – Mérnöki szolgáltatások – Rammeaftale for totalrådgivning om kunstgræsbaner og andre idrætsanlæg
Rødovre KommuneDanskaEngineering servicesEngineering design servicesArchitectural, construction, engineering and inspection servicesRok v 28 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026
Dánia – Kivitelezési tanácsadó szolgáltatások – Totalrådgivning ifm. renovering af AB Odense Afdeling 5 Bolbroparken.
Arbejdernes Boligforening OdenseDanskaConstruction consultancy servicesArchitectural, construction, engineering and inspection servicesRok ni podanObjavljeno na 01. sep. 2026