Nazaj na iskanje
Francija – Vodovodna inštalacijska dela – REMPLACEMENT DES BRANCHEMENTS ET CONDUITES, PROLONGEMENT, RENFORCEMENT OU CREATION DE RESEAU D'EAU POTABLE
Amiens MétropoleFrancijaObjavljeno dne 12. jul. 2026
12 dni preostankaOpis
Dogovor o okviru bo bil izvršen z izdajo naročilnih listov. Vsaka partija bo predmet ločene dodelitve. Storitve so plačane z enotnimi cenami. Največji letni znesek za partijo 1 je 10 000 000 evrov brez DDV, kar znaša 40 000 000 evrov brez DDV za celotno trajanje pogodbe (4 leta). Največji letni znesek za partijo 2 je 5 000 000 evrov brez DDV, kar znaša 20 000 000 evrov brez DDV za celotno trajanje pogodbe (4 leta).
CPV kodi
Water plumbing workWater-main refurbishment construction work
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Franciaország – Autópálya építése – ESTK - Travaux d'effacement des gares de péage
AREA.FrancijaMotorway construction worksRok v 28 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026
Franciaország – Építési munkák – Appel d'offres ouvert
Le Logis CorseFrancijaConstruction workRok v 14 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026
Franciaország – Felújítás – ROIFFE (86) Ferme de Bellevue - Valorisation hébergement - Lot 1 : Gros oeuvre, second oeuvre, VRD - Lot 2 : Electricité , plomberie, ventilation
SID Nord-OuestFrancijaRefurbishment workRok v 25 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026
Franciaország – Csatornahálózat építése – Travaux et entretien des infrastructures communautaires - Réseaux d'assainissement et d'eau potable
Communauté d Agglomération Luberon Monts de VaucluseFrancijaSewerage workWorks for complete or part construction and civil engineering workRok v 39 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026