Madžarska – Pisarniški in računski stroji, oprema in potrebščine, razen pohištva in programskih paketov – Informatikai eszközök beszerzése 2026-28
Opis
Dinamični sistem za nabavo za Univerzo Széchenyi István, katerega je „Nabava informatičnih pripomočkov 2026-28". Povabilo za ponudbo v Dokumentih za javne nabave navaja načrtovane kategorije izdelkov in njihove značilnosti, za katere je potrebno uvesti sistem DBR za nabavo informatičnih izdelkov in storitev. Povabilo za ponudbo v okviru DBR na podlagi 107. člena (2. odstavek) KZJ, ob ustanovitvi sistema, ponudnikom, ki sodelujejo v DBR, naenkrat s pošiljanjem povabila za ponudbo, ponudijo natančno tehnično opisanje in pogoj za pogodbo za konkretne javne nabave, ki se bodo izvajale v sistemu. Količina: lastni proračunski viri neto 280 000 000, - Ft, skupni virov EU: neto 120 000 000, - Ft (znan vir: RRF-2.1.2-21-2022-00028) projekt je zadružno financiran, skupaj neto 400 000 000, - Ft. Za nabavo lahko predstavljajo tudi dodatni domači in evropski virov, ki so trenutno neznani. Kategorije izdelkov: Povabilo za ponudbo v fazi udeležbe ne določi delov, vendar pa v fazi informacije navaja, da bo v II. fazi udeležbe povabilo za ponudbo potekalo na podlagi naslednjih kategorij izdelkov. 1. kategorija izdelkov - Namizni računalniki in pripomočki - Namizni brand računalniki in pripomočki - Prenosni računalniki in pripomočki - Ostali informatični pripomočki, nosilci podatkov - Elementi, akumulatorji, nabijalniki, nepredhodni viri, nepredhodni napajalniki - Nepredhodni napajalniki - monitorji - programska oprema - pripomočki - audio naprave, kamere 2. kategorija izdelkov - Televizorji, monitorji in pripomočki, dodatki - Pametni naprave in pripomočki - Projektorji in pripomočki, deli, dodatki - Interaktivne table, zasloni in dodatki - Specializirani izobraževalni pripomočki - telekomunikacijski pripomočki 3. kategorija izdelkov - Strežniki, shranjevalniki in deli, pripomočki - Mrežni aktivni in pasivni pripomočki, aktivni/pasivni - nepredhodni napajalniki 4. kategorija izdelkov - Tiskalniki z majhno in veliko zmogljivostjo Povabilo za ponudbo v okviru 107. člena (2. odstavek) KZJ ohranja možnost, da v okviru DBR, naenkrat s pošiljanjem povabila za ponudbo, določi možnost za podajanje podajanja ponudbe za konkretne javne nabave, ki so navedene v povabilu za ponudbo. Poleg pripomočkov je mogoče nabaviti tudi povezane storitve ali pa izdelke brez povezane storitve. Pod povezane storitve Povabilo za ponudbo razume posebej dostavo, namestitev, konfiguracijo, vpeljavo, osnovno izobraževanje in podporo v času jamstva. Ta storitve so vključene v oceno vrednosti postopka, ki jo dokumentacija jasno navaja. Povabilo za ponudbo v fazi udeležbe še ne more natančno numerično določiti, koliko izdelkov bo v drugem delu postopka želelo nabaviti. Povabilo za ponudbo pa navaja, da lahko iz navedenih kategorij izdelkov v fazi ponudbe nabavi izdelke v poljubni permutaciji in količini.
CPV kodi
Dokumenti in oddaja
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Magyarország – Öntapadó címkék – Címkék, címkekészletek valamint indikátor címkék
Országos Vérellátó SzolgálatMadžarskaSelf-adhesive labelsRok v 27 dnehObjavljeno na 25. avg. 2026
Magyarország – Különféle irodai berendezések és kellékek – 1db nagyteljesítményű nyomdagép-bérlet,üzemeltetés
Dunántúli Regionális Vízmű Zártkörűen Működő RészvénytársaságMadžarskaVarious office equipment and suppliesRok v 27 dnehObjavljeno na 25. avg. 2026
Magyarország – Festékszalagok – Burkolatjelfesték beszerzése
Magyar Közút Nonprofit Zártkörűen Működő RészvénytársaságMadžarskaInk ribbonsRok v 23 dnehObjavljeno na 18. avg. 2026
Magyarország – Hordozható számítógépek – Laptop beszerzés Miskolci SzC
Miskolci Szakképzési CentrumMadžarskaPortable computersRok v 16 dnehObjavljeno na 13. avg. 2026