Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Lengyelország – Biztonsági szolgáltatások – Ochrona Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie (BUW), zlokalizowanej przy ul. Dobra 56/66 w Warszawie oraz budynku SAT - tzw. Domek Ogrodnika – położonego przy ul. Dobra 68/70 w Warszawie
Uniwersytet WarszawskiPoljskaObjavljeno dne 30. avg. 2026
11 dni preostankaOpis
1.Przedmiotem zamówienia jest ochrona Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie (BUW), zlokalizowanej przy ul. Dobra 56/66 w Warszawie oraz budynku SAT - tzw. Domek Ogrodnika – położonego przy ul. Dobra 68/70 w Warszawie. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa „Opis przedmiotu zamówienia” stanowiący załącznik nr 1 do SWZ oraz projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 9 do SWZ.
CPV kodi
Security services
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Lengyelország – Nyomtatási szolgáltatások – Świadczenie usługi druku podążającego wraz z najmem i kompleksową obsługą serwisową urządzeń i oprogramowania.
POLREGIO S.A.PoljskaPrinting servicesComputer-related management servicesPhotocopying and offset printing equipmentRok v 13 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Lengyelország – Biztonsági szolgáltatások – Świadczenie usług w zakresie ochrony fizycznej osób i mienia przez Specjalistyczne Uzbrojone Formacje Ochronne na rzecz jednostek i instytucji będących na zaopatrzeniu 26 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zegrzu
26. Wojskowy Oddział Gospodarczy w ZegrzuPoljskaSecurity servicesRok ni podanObjavljeno na 03. sep. 2026
Lengyelország – Kiállítás, vásár és kongresszusszervezési szolgáltatások – Usługa kompleksowej organizacji, obsługi i nadzoru trzech dwudniowych wydarzeń pn. „Festiwal Zawodowca” w ramach projektu „Śląskie. Zawodowcy 2”
Województwo ŚląskiePoljskaExhibition, fair and congress organisation servicesPromotional servicesCanteen servicesRok v 19 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Lengyelország – Rendezvényszervezési szolgáltatások – Organizacja konferencji regionalnych z cyklu Innowacyjna Małopolska wraz z prawem opcji
Województwo MałopolskiePoljskaEvent servicesRok v 14 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026