Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Francija – Gradbena dela na stavbi specialistične medicine – Travaux de construction d'un nouveau bâtiment de 60 lits (SMR et Médecine) sur le site du Blanc du Centre Hospitalier de Châteauroux- Le Blanc
Groupement Hospitalier de Territoire de l'IndreFrancijaObjavljeno dne 23. jun. 2026
Rok je pretekelOpis
Projekt se nanaša na gradnjo nove stavbe z 60 posteljami, razporejenih na naslednji način: 20 postelj za Center za nadaljevanje in rehabilitacijo (S.S.R), 10 postelj za Kognitivno-vedenjsko enoto (U.C.C), 10 postelj za splošno medicino in 20 postelj za geriatrično medicino
CPV kodi
Special medical building construction workEarthmoving workFacade workRoof-covering workInstallation of doors and windowsInstallation of metal structuresNon-metal joinery installation workInstallation of partition wallsInstallation of suspended ceilingsFloor laying and covering workWall-covering workLift installation workHospital facilities construction workPlumbing and sanitary worksElectrical fitting workSite-development work
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Franciaország – Nagyjavítás és felújítás – ACCORD CADRE A BONS DE COMMANDE – TRAVAUX DE MONTEE EN GAMME DANS LES LOGEMENTS A USAGE LOCATIF DU PATRIMOINE IN’LI AURA
in'li AURAFrancijaOverhaul and refurbishment workRok v 32 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Franciaország – Csatornahálózat építése – Travaux de réhabilitation des caniveaux à fentes des autoroutes A8, A50, et A57 du réseau ESCOTA.
ESCOTA SOCIETE DES AUTOROUTES ESTEREL, COTE D'AZUR, PROVENCE, ALPESFrancijaSewerage workRok v 32 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Franciaország – Építési munkák – Construction d'un bâtiment de 185 lits
EPD de GrugnyFrancijaConstruction workExcavating and earthmoving workStructural shell workRok v 44 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Franciaország – Múzeum építése – Construction du musée de Saint-Gilles
La SATFrancijaMuseum construction workDressed stoneworkStoneworkRok v 23 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026