Nazaj na iskanje
Ta javno naročilo je bilo umaknjeno.
Csehország – Épület-ellenőrzési szolgáltatások – Výkon technického dozoru stavebníka pro projekt UL_PPC 100 MWt (150 MWe), Trmice
ČEZ Teplárenská, a.s.ČeškaObjavljeno dne 19. mar. 2026
Rok je pretekelOpis
Předmětem veřejné zakázky je výkon technického dozoru stavebníka dle § 161, odst. 2 zákona č. 283/2021 Sb., stavební zákon, v platném znění realizovaný v rámci výstavby paroplynového cyklu v areálu teplárny Trmice.
CPV kodi
Building-inspection services
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Csehország – Projekt- és tervelőkészítés, költségbecslés – „Komplexní energetické úspory na budovách Březová 106 a 107 – zhotovitel projektové dokumentace”
Městys BřezováČeškaProject and design preparation, estimation of costsDetermining and listing of quantities in constructionSupervision of project and documentationRok v 31 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Csehország – Mérnöki tervezési szolgáltatások – Přeložka silnice II/180 Kyšice - Chrást - DPS, PDPS
Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizaceČeškaEngineering design servicesRok v 33 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Csehország – Építészeti, mérnöki és felmérési szolgáltatások – Aquapark Cheb – rekonstrukce a přístavba bazénu: projektová dokumentace
Město ChebČeškaArchitectural, engineering and surveying servicesEngineering design services for the construction of civil engineering worksRok v 16 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Csehország – Épületekkel kapcsolatos építészeti szolgáltatások – PF/UPOL - Revitalizace vybraných částí budovy B (projektová dokumentace)
Univerzita Palackého v OlomouciČeškaArchitectural services for buildingsProject and design preparation, estimation of costsRok v 31 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026