Madžarska – Pnevmatike za avtobuse – Új gumiabroncsok beszerzése tömegközl. járművekhez
Opis
Nabava novih pneumatik za vozila javnega prevoza v kategoriji M3 v okviru pogodbe o okviru za nabavo in dostavo. Skupna količina (na osnovi načrtov): 3964 k/24 mesecev. Povabljenec opozarja na 321/2015. (30. 10.) Uredbo Vlade, 46. člen, točka 3: v Tehnični opisi in v Tabeli ponudbenih cen se je morda na določeno izdelavo, izvor in tip sklicevalo le zaradi jasne in razumljive določitve predmeta javne nabave, Povabljenec sprejme tudi enakovredno ponudbo. Podrobnosti so v priročniku za javne nabave (v nadaljevanju: Priročnik) v Priloga št. 1 (Tabela ponudbenih cen, v nadaljevanju: Tabela cen) in v Tehnični opis, ki je del dokumentacije javne nabave (v nadaljevanju: Tehnični opis).
CPV kodi
Dokumenti in oddaja
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Magyarország – Járművek és járműmotorok alkatrészei és tartozékai – Cummins motorokhoz alkatrészek szállítása
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő RészvénytársaságMadžarskaParts and accessories for vehicles and their enginesRok v 32 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Magyarország – Vasúti mozdonyok és villamos-motorkocsik, gördülőállomány és ezek alkatrészei – EÉVB EVM-120-ra átépítéséhez alkatrész
MÁV Személyszállítási Zártkörűen Működő RészvénytársaságMadžarskaRailway and tramway locomotives and rolling stock and associated partsRok v 46 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Magyarország – Járművek és járműmotorok alkatrészei és tartozékai – Scania gyártmányú autóbuszokhoz alkatrészek besz.
MÁV Személyszállítási Zártkörűen Működő RészvénytársaságMadžarskaParts and accessories for vehicles and their enginesRok v 38 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Magyarország – Vasúti pályaépítési anyagok és kellékek – Lapos és átmeneti hajlított hevederek beszerzése
MÁV Pályaműködtetési Zártkörűen Működő RészvénytársaságMadžarskaRailway-track construction materials and suppliesRok v 34 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026