Iskanje javnih naročil
Shrani iskanjeVir podatkov: Tenders Electronic Daily (TED) — javna naročila EU nad pragom.
Iskanje zajema naziv naročila, opis in ime naročnika.
35 ponudb najdenih
Görögország – Tüzelőanyagok – ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΚΑΥΣΙΜΑ 2026
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥGrčijaFuelsRok v 18 dnehObjavljeno na 30. avg. 2026
Görögország – Ólmozatlan benzin – Διαγωνισμός Προμήθειας υγρών καυσίμων (βενζίνης αμόλυβδης, πετρελαίου κίνησης, πετρελαίου θέρμανσης) για τα έτη 2027-2028-2029
Περιφέρεια Κεντρικής ΜακεδονίαςGrčijaUnleaded petrolDiesel fuelHeating oilRok v 28 dnehObjavljeno na 27. avg. 2026
Görögország – Kenőolaj és kenőanyagok – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ
ΔΗΜΟΣ ΖΑΓΟΡΑΣ ΜΟΥΡΕΣΙΟΥGrčijaLubricating oils and lubricating agentsRok v 14 dnehObjavljeno na 26. avg. 2026
Görögország – Tüzelőanyagok – Προμήθεια υγρών καυσίμων (πετρέλαιο κίνησης-πετρέλαιο θέρμανσης-βενζίνης) & λιπαντικών για τις ανάγκες του Δήμου Κιλκίς ετών 2026-2027 Τμήματα 1-9 Αρ. Μελ. ΚΟΠ22/2026»
ΔΗΜΟΣ ΚΙΛΚΙΣGrčijaFuelsHeating oilRok v 31 dnehObjavljeno na 24. avg. 2026
Görögország – Kőolajtermékek, tüzelőanyagok, villamos energia és egyéb energiaforrások – Προμήθεια καυσίμων και λιπαντικών
ΔΗΜΟΣ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣGrčijaPetroleum products, fuel, electricity and other sources of energyFuelsLubricating preparationsRok v 29 dnehObjavljeno na 23. avg. 2026
Görögország – Tüzelőanyagok – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΚΑΙ ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ ΔΗΜΟΥ ΘΗΒΑΙΩΝ ΓΙΑ ΔΥΟ ΕΤΗ - Α/Α Διαγωνιστικής Διαδικασίας 512087
ΔΗΜΟΣ ΘΗΒΑΙΩΝGrčijaFuelsLubricating oils and lubricating agentsRok v 21 dnehObjavljeno na 20. avg. 2026
Görögország – Tüzelőanyagok – ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 18/2026
ΠΕΔΙΟ ΒΟΛΗΣ ΚΡΗΤΗΣGrčijaFuelsRok v 30 dnehObjavljeno na 20. avg. 2026
Görögország – Kőolajtermékek, tüzelőanyagok, villamos energia és egyéb energiaforrások – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΟΥ ΣΥΝΟΛΟΥ ΤΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ, ΚΑΥΣΙΜΩΝ KAI ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ ΓΙΑ THN ΚΙΝΗΣΗ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΩΝ ΜΕΣΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ ΓΙΑ 3 ΕΤΗ
ΔΗΜΟΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΥGrčijaPetroleum products, fuel, electricity and other sources of energyHeating oilPetrolRok v 22 dnehObjavljeno na 17. avg. 2026
Görögország – Dízelüzemanyag – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΛΗΜΝΟΥ ΓΙΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΕΝΟΣ ΕΤΟΥΣ
ΔΗΜΟΣ ΛΗΜΝΟΥGrčijaDiesel fuelUnleaded petrolHeating oilRok v 16 dnehObjavljeno na 16. avg. 2026
Görögország – Fűtőolaj – Προμήθεια πετρελαίου θέρμανσης και καυσίμων κίνησης
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΟΡΕΑΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣGrčijaHeating oilDiesel oilUnleaded petrolRok v 17 dnehObjavljeno na 13. avg. 2026
Görögország – Dízelüzemanyag – Προμήθεια υγρών καυσίμων (πετρέλαιο DIESEL & αμόλυβδη) για τα ιδιόκτητα και μισθωμένα οχήματα & μηχανήματα έργου της Π.Ε. Βοιωτίας (Λιβαδειά και Θήβα), καθώς και πετρέλαιο θέρμανσης για τις ανάγκες των υπηρεσιών της Π.Ε.Β, για τρία έτη, προϋπολογισμού 941.251,75 άνευ ΦΠΑ 24% ( 1.261.462,36€ συμπεριλαμβανομένου δικαιώματος προαίρεσης 10% και ΦΠΑ 24%)
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ - Π.Ε. ΒΟΙΩΤΙΑΣGrčijaDiesel fuelPetroleum and distillatesRok v 15 dnehObjavljeno na 11. avg. 2026
Görögország – Dízelolaj – Προκήρυξη διεθνούς, ηλεκτρονικού, ανοικτού διαγωνισμού για τη σύναψη συμβάσεων προμήθειας καυσίμων κίνησης (προμήθεια diesel κίνησης CPV:09134100-8, προμήθεια αμόλυβδης βενζίνης CPV: 09132100-4) και πετρελαίου θέρμανσης, με CPV: 09135100-5 συνολικής προϋπολογισθείσας δαπάνης 282.496,80€, με ΦΠΑ 24% και δικαιωμάτων προαίρεσης 10%
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣGrčijaDiesel oilUnleaded petrolHeating oilRok v 11 dnehObjavljeno na 11. avg. 2026
Görögország – Dízelolaj – ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ υγρών καυσίμων για την κίνηση μεταφορικών μέσων και την θέρμανση 2027-2029
ΔΗΜΟΣ ΠΥΡΓΟΥGrčijaDiesel oilUnleaded petrolHeating oilRok v 14 dnehObjavljeno na 11. avg. 2026
Görögország – Ólmozatlan benzin – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΔΗΜΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΕΤΟΥΣ 2027
ΔΗΜΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣGrčijaUnleaded petrolDiesel fuelHeating oilRok v 18 dnehObjavljeno na 11. avg. 2026
Görögország – Dízelüzemanyag – Προμήθεια καυσίμων για το Δήμο Μήλου και τα Νομικά του Πρόσωπα για δύο χρόνια.
ΔΗΜΟΣ ΜΗΛΟΥGrčijaDiesel fuelUnleaded petrolHeating oilRok v 15 dnehObjavljeno na 09. avg. 2026
Görögország – Tüzelőanyagok – ΔΙΑΓΩΝ. ΚΑΥΣΙΜΩΝ 2027-29
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣGrčijaFuelsRok v 15 dnehObjavljeno na 09. avg. 2026
Görögország – Tüzelőanyagok – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΚΑΙ ΕΛΑΙΟΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΑ ΕΤΗ 2027 ΚΑΙ 2028
ΔΗΜΟΣ ΒΥΡΩΝΑGrčijaFuelsDiesel oilUnleaded petrolRok v 21 dnehObjavljeno na 06. avg. 2026
Görögország – Kőolaj és párlatok – Προμήθεια καυσίμων για τις ανάγκες του Δήμου, εκτιμώμενης αξίας 2.048.317,40 ευρώ χωρίς ΦΠΑ με δικαίωμα προαίρεσης έως 30% επί της εκτιμώμενης αξίας της σύμβασης.
ΔΗΜΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣGrčijaPetroleum and distillatesHeating oilDiesel fuelRok v 7 dnehObjavljeno na 05. avg. 2026
Görögország – Fűtőolaj – Προμήθεια καυσίμων Δήμου Αλεξάνδρειας για δύο έτη
ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣGrčijaHeating oilDiesel fuelUnleaded petrolRok v 9 dnehObjavljeno na 04. avg. 2026
Görögország – Dízelolaj – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΚΑΙ ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΡΡΙΑΝΩΝ ΓΙΑ ΤΑ ΕΤΗ 2027, 2028
ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝGrčijaDiesel oilHeating oilUnleaded petrolRok v 8 dnehObjavljeno na 02. avg. 2026