Tillbaka till sökning
Szlovénia – Mezőgazdasági, erdészeti, kertészeti, méhészeti és akvakultúrával kapcsolatos szolgáltatások – IZVEDBA UKREPOV PRILAGAJANJA NA PODNEBNE SPREMEMBE NA OBMOČJU NOTRANJSKEGA REGIJSKEGA PARKA
NOTRANJSKI REGIJSKI PARKSlovenienPublicerad den 31 aug. 2026
7 dagar kvarBeskrivning
Predmet naročila je izvedba ukrepov prilagajanj na podnebne spremembe na območju Notranjskega regijskega parka in je podrobneje opredeljena v specifikaciji naročila, ki je sestavni del dokumentacije v zvezi oddajo javnega naročila
CPV-koder
Agricultural, forestry, horticultural, aquacultural and apicultural services
Dokument & inlämning
AI-sammanfattning
Logga in för en AI-sammanfattningContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Liknande upphandlingar
Szlovénia – Gyomirtási szolgáltatások – Strojno – kemično zatiranje vegetacije 2027 - 2029
Slovenske železnice - Infrastruktura, družba za upravljanje in vzdrževanje železniške infrastrukture ter vodenje železniškega prometa, d.o.o.SlovenienWeed-killing servicesDeadline om 3 dagarPublicerad den 23 aug. 2026
Szlovénia – Zöldterület-ültetési és -karbantartási szolgáltatások – Javno naročilo storitev po odprtem postopku za upravljanje in vzdrževanje zunanjih površin PA Tacen
MINISTRSTVO ZA NOTRANJE ZADEVE IN JAVNO UPRAVOSlovenienPlanting and maintenance services of green areasDeadline om 23 dagarPublicerad den 18 aug. 2026
Szlovénia – Gyomeltávolítási szolgáltatások – Storitve odstranjevanja invazivnih tujerodnih vrst rastlin v projektu LIFE22-NAT-SI-LIFE OrnamentallAS-101107725 na projektnem območju Nakelska Sava
Ministrstvo za okolje in prostor, Direkcija Republike Slovenije za vodeSlovenienWeed-clearance servicesDeadline om 13 dagarPublicerad den 13 aug. 2026
Franciaország – Faápolási szolgáltatások – HA_NDO_202589 CC ENTRETIEN ESPACES VERTS
SOCIETE HYDRO-ELECTRIQUE DU MIDIFrankrikeTree-maintenance servicesPlanting and maintenance services of green areasIngen frist angivenPublicerad den 31 aug. 2026