Magyarország – Járművek és járműmotorok alkatrészei és tartozékai – Cummins motorokhoz alkatrészek szállítása
Beskrivning
Az árubeszerzés tárgya: M3 járműkategóriájú autóbuszokban működő Cummins gyártmányú motorokhoz alkatrészek szállítása adásvételi keretszerződés keretében. Tervezett mennyiség: összesen 4702 mennyiségi egység/24 hónap az alábbiak szerint: 4566 db/24 hónap 136 készlet/24 hónap A megadott mennyiségek a korábbi felhasználási tapasztalatok alapján kerültek meghatározásra, ún. tapasztalati mennyiségek. A tapasztalati mennyiségek az ajánlatok megalapozott elbírálása érdekében, az általános forgalmi adó nélküli ajánlati összár meghatározásához kerültek megadásra, a szerződés keretében beszerzett mennyiségek ezen tapasztalati adatoktól eltérhetnek. A megkötésre kerülő szerződés mellékletében csak az egységárak kerülnek feltüntetésre. Ajánlatkérő a keretszerződésben rögzítésre kerülő keretösszeg 70%-a összértékű megrendelés kiadására kötelezettséget vállal. A keretösszeg a nyertes árajánlat alapján kerül meghatározásra a jelen hirdetmény „További információk” pontjának 17. alpontja szerinti módon. Ajánlattevőnek az előzőek ismeretében kell benyújtania ajánlatát. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltakra. Az egyenértékűség igazolása az Ajánlattevő kötelezettsége. A részletezést a közbeszerzési útmutató (a továbbiakban: Útmutató) 1. számú melléklete (a továbbiakban: Ajánlati árak táblázata) és a közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki leírás (a továbbiakban: Műszaki leírás) tartalmazza.
CPV-koder
Dokument & inlämning
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Liknande upphandlingar
Magyarország – Járművek és járműmotorok alkatrészei és tartozékai – Scania gyártmányú autóbuszokhoz alkatrészek besz.
MÁV Személyszállítási Zártkörűen Működő RészvénytársaságUngernParts and accessories for vehicles and their enginesDeadline om 38 dagarPublicerad den 03 sep. 2026
Magyarország – Vasúti mozdonyok és villamos-motorkocsik, gördülőállomány és ezek alkatrészei – EÉVB EVM-120-ra átépítéséhez alkatrész
MÁV Személyszállítási Zártkörűen Működő RészvénytársaságUngernRailway and tramway locomotives and rolling stock and associated partsDeadline om 46 dagarPublicerad den 03 sep. 2026
Magyarország – Vasúti pályaépítési anyagok és kellékek – Lapos és átmeneti hajlított hevederek beszerzése
MÁV Pályaműködtetési Zártkörűen Működő RészvénytársaságUngernRailway-track construction materials and suppliesDeadline om 34 dagarPublicerad den 02 sep. 2026
Magyarország – Pilóta nélküli légi járművek – Pilóta nélküli légijárművek beszerzése (migráció)
Készenléti RendőrségUngernNon-piloted aircraftDeadline om 27 dagarPublicerad den 01 sep. 2026