Malta – Patientvård i hemmet – CT2122/2026 - Tender to Build, Operate and Maintain the Sir Temi Zammit Hospital for Older Persons including High Energy and Environmental Performance Standards
Beskrivning
Upphandling för byggande, drift och underhåll av Sir Temi Zammit Hospital för äldre personer inklusive höga energi- och miljöprestanda
Verktyg: Public Procurement
Kontaktuppgifter:
European Commission
Directorate-General for European Civil Protection and Humanitarian Aid Operations
Rue de la Loi 200
1049 Brussels
Belgium
E-post: [email protected]
Telefon: +32 229 91111
Fax: +32 229 92412
TED: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:309994-2023:TEXT:EN:HTML
Public Procurement Notice
Notice for a contract award procedure
I.II.1) Beskrivning av den offentliga upphandlingen
II.II.2) Beskrivning av den offentliga upphandlingen
II.II.3) Beskrivning av den offentliga upphandlingen
II.II.4) Beskrivning av den offentliga upphandlingen
II.II.5) Beskrivning av den offentliga upphandlingen
II.II.6) Beskrivning av den offentliga upphandlingen
II.II.7) Beskrivning av den offentliga upphandlingen
II.II.8) Beskrivning av den offentliga upphandlingen
II.II.9) Beskrivning av den offentliga upphandlingen
II.II.10) Beskrivning av den offentliga upphandlingen
II.II.11) Beskrivning av den offentliga upphandlingen
II.II.12) Beskrivning av den offentliga upphandlingen
II.II.13) Beskrivning av den offentliga upphandlingen
II.II.14) Beskrivning av den offentliga upphandlingen
II.II.15) Beskrivning av den offentliga upphandlingen
II.II.16) Beskrivning av den offentliga upphandlingen
II.II.17) Beskrivning av den offentliga upphandlingen
II.II.18) Beskrivning av den offentliga upphandlingen
II.II.19) Beskrivning av den offentliga upphandlingen
II.II.20) Beskrivning av den offentliga upphandlingen
II.II.21) Beskrivning av den offentliga upphandlingen
II.II.22) Beskrivning av den offentliga upphandlingen
II.II.23) Beskrivning av den offentliga upphandlingen
II.II.24) Beskrivning av den offentliga upphandlingen
II.II.25) Beskrivning av den offentliga upphandlingen
II.II.26) Beskrivning av den offentliga upphandlingen
II.II.27) Beskrivning av den offentliga upphandlingen
II.II.28) Beskrivning av den offentliga upphandlingen
II.II.29) Beskrivning av den offentliga upphandlingen
II.II.30) Beskrivning av den offentliga upphandlingen
II.II.31) Beskrivning av den offentliga upphandlingen
II.II.32) Beskrivning av den offentliga upphandlingen
II.II.33) Beskrivning av den offentliga upphandlingen
II.II.34) Beskrivning av den offentliga upphandlingen
II.II.35) Beskrivning av den offentliga upphandlingen
II.II.36) Beskrivning av den offentliga upphandlingen
II.II.37) Beskrivning av den offentliga upphandlingen
II.II.38) Beskrivning av den offentliga upphandlingen
II.II.39) Beskrivning av den offentliga upphandlingen
II.II.40) Beskrivning av den offentliga upphandlingen
II.II.41) Beskrivning av den offentliga upphandlingen
II.II.42) Beskrivning av den offentliga upphandlingen
II.II.43) Beskrivning av den offentliga upphandlingen
II.II.44) Beskrivning av den offentliga upphandlingen
II.II.45) Beskrivning av den offentliga upphandlingen
II.II.46) Beskrivning av den offentliga upphandlingen
II.II.47) Beskrivning av den offentliga upphandlingen
II.II.48) Beskrivning av den offentliga upphandlingen
II.II.49) Beskrivning av den offentliga upphandlingen
II.II.50) Beskrivning av den offentliga upphandlingen
II.II.51) Beskrivning av den offentliga upphandlingen
II.II.52) Beskrivning av den offentliga upphandlingen
II.II.53) Beskrivning av den offentliga upphandlingen
II.II.54) Beskrivning av den offentliga upphandlingen
II.II.55) Beskrivning av den offentliga upphandlingen
II.II.56) Beskrivning av den offentliga upphandlingen
II.II.57) Beskrivning av den offentliga upphandlingen
II.II.58) Beskrivning av den offentliga upphandlingen
II.II.59) Beskrivning av den offentliga upphandlingen
II.II.60) Beskrivning av den offentliga upphandlingen
II.II.61) Beskrivning av den offentliga upphandlingen
II.II.62) Beskrivning av den offentliga upphandlingen
II.II.63) Beskrivning av den offentliga upphandlingen
II.II.64) Beskrivning av den offentliga upphandlingen
II.II.65) Beskrivning av den offentliga upphandlingen
II.II.66) Beskrivning av den offentliga upphandlingen
II.II.67) Beskrivning av den offentliga upphandlingen
II.II.68) Beskrivning av den offentliga upphandlingen
II.II.69) Beskrivning av den offentliga upphandlingen
II.II.70) Beskrivning av
CPV-koder
Dokument & inlämning
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Liknande upphandlingar
Málta – Pszichiátriai vagy pszichológiai szolgáltatások – SPD1/2026/047 - FRAMEWORK CONTRACT FOR THE PROVISION OF EQUINE-ASSISTED, DRAMA, AND DANCE MOVEMENT THERAPY SERVICES - 12 LOTS
Sectoral Procurement DirectorateMaltaPsychiatrist or psychologist servicesPhysiotherapy servicesMedical education servicesDeadline om 1 dagPublicerad den 02 aug. 2026
Olaszország – Szociális szolgáltatások – Gestione globale del centro socio assistenziale San Michele di Entracque.
Unione Montana Valle SturaItalienSocial servicesOther community, social and personal servicesDeadline om 33 dagarPublicerad den 03 sep. 2026
Lengyelország – Szakorvosi szolgáltatások – Świadczenie usług z zakresu medycyny pracy dla pracowników PP S.A. świadczących pracę na terenie województwa podkarpackiego - Stalowa Wola
Poczta Polska Spółka AkcyjnaPolenMedical practice servicesCompany health servicesMedical analysis servicesDeadline om 8 dagarPublicerad den 03 sep. 2026
Spanyolország – Pszichiátriai kórházi szolgáltatások – SERVICIO DE ATENCIÓN EN UNIDAD DE REHABILITACIÓN PARA NIÑOS Y ADOLESCENTES DE 3 A 14 AÑOS CON ENFERMEDADES DEL SISTEMA NERVIOSO, ANOMALIAS CONGÉNITAS Y/O TRASTORNOS MENTALES EN RÉGIMEN DE HOSPITALIZACIÓN DE DÍA (1 LOTE)
Agencia de Contratación Sanitaria de la Comunidad de MadridSpanienPsychiatric hospital servicesDeadline om 29 dagarPublicerad den 03 sep. 2026