Tillbaka till sökning
Denna upphandling har gått ut.
Görögország – Fűtőolaj – Διακήρυξη 2/2026 συστημικός αριθμός 463178
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥGreklandPublicerad den 20 maj 2026
Deadline passeradBeskrivning
Διακήρυξη για την προμήθεια υγρών καυσίμων για την φοιτητική εστία για το Παν. Πελοποννήσου
CPV-koder
Heating oilDiesel oil
Dokument & inlämning
AI-sammanfattning
Logga in för en AI-sammanfattningContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Liknande upphandlingar
Görögország – Kőolaj és párlatok – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΚΑΙ ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ ΔΗΜΟΥ ΚΑΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΩΔΕΙΟΥ
ΔΗΜΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣGreklandPetroleum and distillatesUnleaded petrolDiesel oilDeadline om 40 dagarPublicerad den 03 sep. 2026
Görögország – Kőolaj és párlatok – ΔΙΑΚ. 1/26
ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΜΕΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ-ΘΡΑΚΗΣGreklandPetroleum and distillatesDiesel oilUnleaded petrolDeadline om 30 dagarPublicerad den 03 sep. 2026
Görögország – Tüzelőanyagok – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΜΕΝΗ ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑGreklandFuelsHeating oilDiesel oilDeadline om 33 dagarPublicerad den 02 sep. 2026
Görögország – Tüzelőanyagok – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΜΕΝΗ ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑGreklandFuelsPetroleum and distillatesDeadline om 30 dagarPublicerad den 02 sep. 2026