Tillbaka till sökning
Görögország – Klinikaihulladék-gyűjtési szolgáltatások – (ΑΔ 104/2026/424 ΓΣΝΕ, ΕΣΗΔΗΣ:519143) ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΑΠΟΒΛΗΤΩΝ ΕΑΑΜ & ΜΕΑ
424 ΓΕΝΙΚΟ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΕΩΣ (424 ΓΣΝΕ)GreklandPublicerad den 03 sep. 2026
35 dagar kvarBeskrivning
Αριθμός Διακήρυξης 104/2026 του 424 ΓΣΝΕ : Ηλεκτρονικός δημόσιος διαγωνισμός «ανοιχτής διαδικασίας», σύμφωνα με τo άρθρο 27 του Ν.4412/2016, για τη Σύναψη ετήσιας σύμβασης για τη ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΑΠΟΒΛΗΤΩΝ ΕΑΑΜ & ΜΕΑ του Νοσοκομείου.
CPV-koder
Clinical-waste collection servicesLift-maintenance services
Dokument & inlämning
AI-sammanfattning
Logga in för en AI-sammanfattningContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Liknande upphandlingar
Görögország – Takarítási szolgáltatások – ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ
ΨΝΑ ΔΡΟΜΟΚΑΙΤΕΙΟ ΝΠΔΔGreklandCleaning servicesDeadline om 40 dagarPublicerad den 03 sep. 2026
Görögország – Épülettakarítási szolgáltatások – ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΕΙΔΗ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΤΟΥ ΓΕΝΙΚΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΛΑΜΙΑΣ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣGreklandBuilding-cleaning servicesCleaning productsDeadline om 62 dagarPublicerad den 03 sep. 2026
Görögország – Hólapátolási szolgáltatások – Εξασφάλιση βατότητας Εθνικού και Επαρχιακού οδικού δικτύου Π.Ε. Ευρυτανίας από χιονοπτώσεις και λοιπά καιρικά φαινόμενα 2026-2028
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣGreklandSnow-clearing servicesStreet-cleaning servicesDeadline om 31 dagarPublicerad den 02 sep. 2026
Görögország – Hólapátolási szolgáltatások – ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΑΠΟΧΙΟΝΙΣΜΟΥ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2026-2027 ΣΤΟ ΟΔΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑΣ ΠΕΜΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣGreklandSnow-clearing servicesDeadline om 34 dagarPublicerad den 02 sep. 2026