Tillbaka till sökning
Svájc – Áthelyezési, költöztetési szolgáltatások – Neubau KVSE, Kantonale Verwaltung am Seetalplatz, BKP 907 Umzüge
Service immobilierSchweizPublicerad den 31 aug. 2026
42 dagar kvarBeskrivning
Transporte Räumung Mobiliar
CPV-koder
Relocation services
AI-sammanfattning
Logga in för en AI-sammanfattningContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Liknande upphandlingar
Svájc – Parkolóhellyel kapcsolatos szolgáltatások – Kontrolle ruhender Verkehr im Ordnungsbussenverfahren
Einwohnergemeinde ReichenbachSchweizCar park servicesDeadline om 6 dagarPublicerad den 17 aug. 2026
Svájc – Egyéb közösségi, szociális és személyi szolgáltatások – Personne de Confiance @EPFL
EPFL - Service des AchatsSchweizOther community, social and personal servicesDeadline om 3 dagarPublicerad den 14 juli 2026
Lengyelország – Mosodai és vegytisztító szolgáltatások – Świadczenie kompleksowej usługi pralniczej wraz z wdrożeniem systemu identyfikacji RFID-HF oraz dzierżawą bielizny ogólnoszpitalnej- znak sprawy Z/91/PN/26
Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr Władysława BiegańskiegoPolenWashing and dry-cleaning servicesLaundry-collection servicesPressing servicesDeadline om 35 dagarPublicerad den 31 aug. 2026
Olaszország – Különféle szolgáltatások – PROCEDURA APERTA PER L’APPALTO DEI SERVIZI TECNICI TEATRALI RELATIVI AL TEATRO DEGLI ANIMOSI, LA SALA DEL RIDOTTO DEL TEATRO E SALA GARIBALDI – PERIODO 2026 2028 DEL COMUNE DI CARRARA -CUI S00079450458202500014
COMUNE DI CARRARA - SETTORE 1 Affari e Servizi GeneraliItalienMiscellaneous servicesTechnical support servicesDeadline om 20 dagarPublicerad den 31 aug. 2026