Lengyelország – Orvosi felszerelések – Dostawa, montaż i uruchomienie: Fotel do pobrań i ciśnieniomierze
Beskrivning
Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie: Fotela do pobrań i ciśnieniomierzy 3 szt. do wykonywania badań w Szpitalu w Kamieniu Pomorskim Sp. z o.o. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ który bezwzględnie powinien być złożony wraz z formularzem oferty (załącznik nr 1 do SWZ) (dalej również jako „FO”). Zamawiający wymaga, aby zaoferowany sprzęt stanowił wyrób medyczny – w rozumieniu Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1620 z późn. zm., dalej „UoWM”), wprowadzony do obrotu i używania na terytorium RP zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zamawiający na podstawie art. 30 ust. 2 ustawy PZP udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania. Zamówienie składa się z 2 zadań. 1) Zadanie nr 1: Dostawa montaż i uruchomienie: Fotel do pobrań – 1 sztuka 2) Zadanie nr 2: Dostawa montaż i uruchomienie: Ciśnieniomierze – 3 sztuka Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych obejmujących poszczególne zadania. Zamawiający nie wprowadza ograniczeń ilości zadań, na które może zostać udzielone zamówienie jednemu Wykonawcy. Wykonawcy mogą składać ofertę obejmującą jedno zadanie, kilka zadań bądź wszystkie zadania.
CPV-koder
Dokument & inlämning
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Liknande upphandlingar
Lengyelország – Laboratóriumi reagensek – Dostawa odczynników, materiałów zużywalnych wraz z dzierżawą aparatów do automatycznej izolacji oraz amplifikacji kwasu nukleinowego metodą REAL-TIME PCR
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w KrakowiePolenLaboratory reagentsDeadline om 11 dagarPublicerad den 02 sep. 2026
Lengyelország – Orvosi fogyóeszközök – NZP.271.123.2026 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę wyrobów medycznych dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 10 000 000 Euro.
Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w ŁodziPolenMedical consumablesDeadline om 26 dagarPublicerad den 02 sep. 2026
Lengyelország – Gyógyszerészeti termékek – Dostawa produktu leczniczego - Prednisoloni hemisuccinas
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w KrakowiePolenPharmaceutical productsDeadline om 15 dagarPublicerad den 02 sep. 2026
Lengyelország – Műtőtermi készülékek és műszerek – Dostawy wyrobów do neurochirurgii
GÓRNOŚLĄSKIE CENTRUM ZDROWIA DZIECKA im. św. JANA PAWŁA II Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 6 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w KatowicachPolenOperating theatre devices and instrumentsMiscellaneous medical devices and productsDeadline om 35 dagarPublicerad den 02 sep. 2026