Tillbaka till sökning
Görögország – Irodai kellékek – Προμήθεια γραφικής ύλης και ειδών γραφείου, εντύπων, χαρτιού εκτύπωσης, φωτοαντιγραφικού υλικού, εκτυπώσεων και αναλωσίμων μηχανογράφησης για τις ανάγκες των υπηρεσιών του Δήμου Κατερίνης
ΔΗΜΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣGreklandPublicerad den 02 sep. 2026
32 dagar kvarBeskrivning
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια γραφικής ύλης και ειδών γραφείου, εντύπων, χαρτιού εκτύπωσης, φωτοαντιγραφικού υλικού, υλικών και αναλωσίμων μηχανογράφησης για τις ανάγκες των υπηρεσιών του Δήμου Κατερίνης.Η εκτιμώμενη αξία της σύμβασης ανέρχεται στο ποσό των 564.504,30 ευρώ, πλέον (Φ.Π.Α.24%) 135.481,03 ευρώ, σύνολο 699.985,33 ευρώ με Φ.Π.Α.
CPV-koder
Office suppliesFormsPhotocopier paperPhrase stampsPrinting servicesHandicraft and art suppliesPhotocopying servicesOffice machinery, equipment and supplies except computers, printers and furnitureGraphic design servicesPrinter ribbonsToner for laser printers/fax machinesDrums for office machineInk sources for printing machinery
Dokument & inlämning
AI-sammanfattning
Logga in för en AI-sammanfattningContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Liknande upphandlingar
Görögország – Számítógépek és tartozékaik – Διακήρυξης Ηλεκτρονικού Διεθνούς Διαγωνισμού, με Ανοικτή Διαδικασία μέσω ΕΣΗΔΗΣ, Προμήθειας Εξοπλισμού, με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής ανά Τμήμα, στο πλαίσιο υλοποίησης του έργου «Ερευνητική υποδομή Τμήματος Πολιτισμικής Τεχνολογίας και Επικοινωνίας Πανεπιστημίου Αιγαίου» (Κωδικός ΟΠΣ 6038280)
ΕΛΚΕ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥGreklandComputer equipment and suppliesSuper computerPortable computersDeadline om 34 dagarPublicerad den 02 sep. 2026
Görögország – Számítógépek és tartozékaik – Προμήθεια και εγκατάσταση εξοπλισμού ΤΠΕ σε σχολικές μονάδες της Περιφέρειας Κρήτης
ΕΠΙΤΕΛΙΚΗ ΔΟΜΗ ΕΣΠΑ Υ.ΠΑΙ.Θ.ΑGreklandComputer equipment and suppliesDeadline om 33 dagarPublicerad den 02 sep. 2026
Görögország – Kupon – 1072/2026 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ Α.Ε.GreklandCouponsDeadline om 42 dagarPublicerad den 31 aug. 2026
Görögország – Számítógépek és tartozékaik – Αναβάθμιση Υποδομής Πληροφοριακού Κέντρου και Υποδομών Κεντρικής Υπηρεσίας ΜΟΔ Α.Ε. & Ειδικών Υπηρεσιών
Μονάδα Οργάνωσης της Διαχείρισης Αναπτυξιακών Προγραμμάτων (ΜΟΔ) Α.Ε.GreklandComputer equipment and suppliesComputer-related servicesDeadline om 15 dagarPublicerad den 30 aug. 2026