Sök upphandlingar
Spara sökningDatakälla: Tenders Electronic Daily (TED) — EU-vid övertröskelupphandlingar.
Sökningen omfattar upphandlingens titel, beskrivning och den upphandlande myndighetens namn.
57 anbud hittades
Sortera
Görögország – Papír sterilizálózacskó és csomagolókendő – ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 30/2026
Γ. Ν. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ''ΘΡΙΑΣΙΟ''GreklandPaper sterilisation pouches or wrapsDeadline om 30 dagarPublicerad den 01 sep. 2026
Görögország – Gyógyászati készletek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΕΣΠΑ 2021-2027 ΥΠΟΕΡΓΑ 1 ΕΩΣ 16
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣGreklandMedical kitsOperating tablesIncubatorsDeadline om 44 dagarPublicerad den 01 sep. 2026
Görögország – Orvosi felszerelések – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΝΟΣ ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟΥ POWER TOOL
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ-ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ - ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ "ΔΙΑΛΥΝΑΚΕΙΟ"GreklandMedical equipmentsDeadline om 44 dagarPublicerad den 31 aug. 2026
Görögország – Kötszerek – Δ.21/2025 (Επαναληπτικός)
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝGreklandDressingsMedical gauzeDeadline om 21 dagarPublicerad den 30 aug. 2026
Görögország – Elektroencefalográfok, EEG-készülékek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΩΡΛ ΚΑΙ ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΗΣ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ"GreklandElectro-encephalographsSurgical laserDiagnostic devicesDeadline om 40 dagarPublicerad den 30 aug. 2026
Görögország – Orvosi fogyóeszközök – ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ υπ’ αριθμ. 26/2026 ΤΟΥ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΙΚΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑ ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ ΜΕ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΑΝΩ ΤΟΥ ΟΡΙΟΥ ΕΦΑΡΜΟΓΗΣ ΤΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΗΣ ΝΟΜΟΘΕΣΙΑΣ με αντικείμενο την προμήθεια υγειονομικών υλικών για την κάλυψη αναγκών της Ειδικής Μονάδας Χημειοθεραπείας της Παν/κης Ογκολογικής Κλινικής και της Πανεπιστημιακής Κλινικής Ακτινοθεραπευτικής Ογκολογίας του Π.Γ.Ν.Α.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣGreklandMedical consumablesMedical needlesSurgical glovesDeadline om 30 dagarPublicerad den 30 aug. 2026
Görögország – Endoszkópiás és endosebészeti készülékek – «Προμήθεια Ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού του Νοσοκομείου Θείας Πρόνοιας «Η ΠΑΜΜΑΚΑΡΙΣΤΟΣ»
ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΙΑΣ ΠΡΟΝΟΙΑΣ «Η ΠΑΜΜΑΚΑΡΙΣΤΟΣ»GreklandEndoscopy, endosurgery devicesX-ray devicesBiomedical equipmentDeadline om 35 dagarPublicerad den 30 aug. 2026
Görögország – Szívkoszorúér-protézisek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ¨"ΣΤΕΦΑΝΙΑΙΩΝ ΕΝΔΟΠΡΟΘΕΣΕΩΝ¨"
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ "ΠΑΝΑΓΙΑ Η ΒΟΗΘΕΙΑ"GreklandCoronary endoprosthesesDeadline om 40 dagarPublicerad den 30 aug. 2026
Görögország – Anesztéziai készülékek – Αρ. Διακήρυξης 010/2026
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥGreklandAnaesthesia devicesX-ray fluoroscopy devicesDeadline om 33 dagarPublicerad den 27 aug. 2026
Görögország – Szívbillentyű – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΒΙΟΠΡΟΣΘΕΤΙΚΩΝ ΑΟΡΤΙΚΩΝ ΒΑΛΒΙΔΩΝ
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ "ΠΑΝΑΓΙΑ Η ΒΟΗΘΕΙΑ"GreklandCardiac valveDeadline om 40 dagarPublicerad den 27 aug. 2026
Görögország – Dializáló szűrők – ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ υπ’ αριθμ. 27/2026 ΤΟΥ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΙΚΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑ ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ ΜΕ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΑΝΩ ΤΟΥ ΟΡΙΟΥ ΕΦΑΡΜΟΓΗΣ ΤΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΗΣ ΝΟΜΟΘΕΣΙΑΣ με αντικείμενο την προμήθεια φίλτρων τεχνητού νεφρού, για την κάλυψη των αναγκών της Μονάδας Τεχνητού Νεφρού του Π.Γ.Ν. Αλεξανδρούπολης.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣGreklandDialysis filtersDeadline om 26 dagarPublicerad den 26 aug. 2026
Görögország – Orvosi felszerelések – Επιλογή Αναδόχου υλοποίησης του Υποέργου 1 της πράξης «Προμήθεια σύγχρονου απεικονιστικού ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού για το Εργαστηρίο Διαγνωστικής & Επεμβατικής Ακτινολογίας του Π.Γ.Ν.Αλεξανδρούπολης», με κωδικό ΟΠΣ 6056564 που είναι ενταγμένη στο Πρόγραμμα «Ανατολική Μακεδονία, Θράκη 2021-2027.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣGreklandMedical equipmentsMiscellaneous medical devices and productsDeadline om 30 dagarPublicerad den 26 aug. 2026
Görögország – Laboratóriumi reagensek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟΥ
Γ.Ν.Α. "ΛΑΪΚΟ"GreklandLaboratory reagentsDeadline om 33 dagarPublicerad den 25 aug. 2026
Görögország – Laboratóriumi reagensek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΩΝ ΥΛΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΚΥΤΤΑΡΑΦΑΙΡΕΣΗΣ SPECTRA OPTIA ΤΗΣ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΗΣ ΚΛΙΝΙΚΗΣ
Γ.Ν.Α. "ΛΑΪΚΟ"GreklandLaboratory reagentsDeadline om 33 dagarPublicerad den 25 aug. 2026
Görögország – Kémiai reagensek – Ανοικτός ηλεκτρονικός διαγωνισμός άνω των ορίων προμήθειας Αντιδραστηρίων Παρασκευαστικών Χρήσεων με παραχώρηση συνοδού εξοπλισμού για τις ανάγκες του Α.Ν.Θ. ΘΕΑΓΕΝΕΙΟΥ
ΑΝΤΙΚΑΡΚΙΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ "ΘΕΑΓΕΝΕΙΟ"GreklandChemical reagentsDeadline om 34 dagarPublicerad den 25 aug. 2026
Görögország – Laboratóriumi reagensek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΛΩΣΙΜΩΝ ΥΛΙΚΩΝ ΜΕ ΣΥΝΟΔΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ
Γ.Ν.Α. "ΛΑΪΚΟ"GreklandLaboratory reagentsDeadline om 33 dagarPublicerad den 25 aug. 2026
Görögország – Páciensfigyelő rendszerek – 83/2026
ΠΓΝΘ ΑΧΕΠΑGreklandPatient-monitoring systemDeadline om 64 dagarPublicerad den 25 aug. 2026
Görögország – Orvosi felszerelések – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ Β΄ΒΑΘΜΙΑΣ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣGreklandMedical equipmentsDeadline om 47 dagarPublicerad den 25 aug. 2026
Görögország – Laboratóriumi reagensek – Προμήθεια αντιδραστηρίων για τη διάγνωση του Καταρροϊκού Πυρετού και της ασθένειας του Δυτικού Νείλου
Υπουργείο Αγροτικής Ανάπτυξης και ΤροφίμωνGreklandLaboratory reagentsDeadline om 21 dagarPublicerad den 24 aug. 2026
Görögország – Kémiai reagensek – ΧΗΜΙΚΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ (ΜΕ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΗ ΣΥΝΟΔΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΡΤΑΣGreklandChemical reagentsDeadline om 30 dagarPublicerad den 24 aug. 2026