Sök upphandlingar
Spara sökningDatakälla: Tenders Electronic Daily (TED) — EU-vid övertröskelupphandlingar.
Sökningen omfattar upphandlingens titel, beskrivning och den upphandlande myndighetens namn.
34 anbud hittades
Sortera
Görögország – Szennyvízkezelő mű építési munkái – ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ ΛΥΜΑΤΩΝ (ΚΕΛ) ΔΗΜΩΝ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΚΑΙ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΡΤΕΜΙΔΑΣ
Ε.ΥΔ.Α.Π. Α.Ε. - ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΥΔΡΕΥΣΕΩΣ ΚΑΙ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΕΩΣ ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΗΣ Α.Ε.GreklandWastewater treatment plant construction workSewage plant equipmentOperation of a sewage plantDeadline om 62 dagarPublicerad den 31 aug. 2026
Görögország – Víz- és szennyvízvezetékek építése – Ε-905
Ε.ΥΔ.Α.Π. Α.Ε.GreklandConstruction work for water and sewage pipelinesAncillary works for water pipelinesDeadline om 40 dagarPublicerad den 30 aug. 2026
Görögország – Kábelfektető szerelése – Προμήθεια υλικών και πλήρης κατασκευή της εναέριας Γ.Μ. 400kV ΚΥΤ ΝΕΑΣ ΣΑΝΤΑΣ – ΚΥΤ ΦΙΛΙΠΠΩΝ
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ Α.Ε. (ΑΔΜΗΕ Α.Ε.)GreklandInstallation of cable layingDeadline om 28 dagarPublicerad den 26 aug. 2026
Görögország – Ipari műemlékkel kapcsolatos építési munkák – ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΤΙΡΙΟΥ ΠΡΩΗΝ PORCELANA (Α/Α ΕΣΗΔΗΣ 222036)
ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΕΥΔΗΜΟΣ ΑΕ ΟΤΑGreklandIndustrial monument construction workMulti-functional buildings construction workDeadline om 16 dagarPublicerad den 23 aug. 2026
Görögország – Katonai épületek és létesítmények építése – Διακήρυξη 16/2026
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ (ΥΠΕΘΑ)/ΓΕΝΙΚΟ ΕΠΙΤΕΛΕΙΟ ΣΤΡΑΤΟΥ (ΓΕΣ)/ΑΝΩΤΑΤΗ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΙΓΑΙΟΥ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ (ΑΣΔΑΑΜ)GreklandConstruction work for military buildings and installationsDeadline om 27 dagarPublicerad den 23 aug. 2026
Görögország – Elemi iskola építése – «ΑΝΕΓΕΡΣΗ 4ΟΥ ΟΛΟΗΜΕΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΔΗΜΟΥ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΣΟΓΑΙΑΣ»
Δίκτυο Πόλεων ΔΕΠΑΝGreklandPrimary school construction workDeadline om 28 dagarPublicerad den 20 aug. 2026
Görögország – Felújítás – Διακήρυξη Έργου
ΔΗΜΟΣ ΧΑΝΙΩΝGreklandRefurbishment workBuildings of particular historical or architectural interestHistorical monument or memorial construction workDeadline om 48 dagarPublicerad den 13 aug. 2026
Görögország – Víz- és szennyvízvezetékek építése – Ε-915
Ε.ΥΔ.Α.Π. Α.Ε.GreklandConstruction work for water and sewage pipelinesDeadline om 19 dagarPublicerad den 12 aug. 2026
Görögország – Közútkarbantartás – ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΚΑΙ ΠΕΡΙΟΔΙΚΗ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΣΤΟ ΟΔΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΑΣΗ (3ου τμήματος Δ.ΔΙ.Μ.Υ)
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ Δ/ΝΣΗ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΜΗΤΡΟΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝGreklandRoad-maintenance worksDeadline om 6 dagarPublicerad den 10 aug. 2026
Görögország – Öntözőcsatorna építése – ΥΠΟΓΕΙΟΠΟΙΗΣΗ – ΕΚΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΟΣ ΔΙΚΤΥΟΥ ΑΡΔΕΥΤΙΚΩΝ ΓΕΩΤΡΗΣΕΩΝ Τ.Ο.Ε.Β. ΣΕΛΛΑΝΩΝ Ν. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝGreklandIrrigation channel construction workDeadline om 22 dagarPublicerad den 10 aug. 2026
Görögország – Felújítás – ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΑΝΑΔΕΙΞΗ ΚΤΙΡΙΟΥ ΑΝΑΚΤΟΡΟΥ ΚΑΙ ΑΝΑΠΛΑΣΗ ΠΡΟΑΥΛΙΟΥ ΧΩΡΟΥ ΤΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΙΟΥ ΣΤΗΝ ΚΕΡΚΥΡΑ
Εταιρεία Ακινήτων Δημοσίου (ETAΔ Α.Ε.)GreklandRefurbishment workHistorical monument or memorial construction workEngineering design servicesDeadline om 19 dagarPublicerad den 10 aug. 2026
Görögország – Árvízmegelőzés – ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΗ ΑΝΤΙΠΛΗΜΜΥΡΙΚΗ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ, ΠΑΛΑΙΟΒΡΑΧΑΣ
ΔΗΜΟΣ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣGreklandFlood-prevention worksRain-water basin construction workStorm-water piping construction workDeadline om 13 dagarPublicerad den 06 aug. 2026
Görögország – Magasépítési munka – ΕΠΑΝΑΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΤΟΥ ΣΤΑΔΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ (ΣΕΦ)
ΤΕΧΝΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΕΛΛΑΔΑΣGreklandBuilding construction workEngineering design servicesPlant upgrade workDeadline om 8 dagarPublicerad den 06 aug. 2026
Görögország – Kórházi létesítmények építése – ΑΝΕΓΕΡΣΗ ΚΑΙ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ ΑΚΤΙΝΟΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΜΕ ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΠΤΕΡΥΓΑΣ ΣΤΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥGreklandHospital facilities construction workEngineering studiesLinear acceleratorsDeadline om 12 dagarPublicerad den 06 aug. 2026
Görögország – Gát építése – Ολοκλήρωση κατασκευής φράγματος Νεστορίου ΠΕ Καστοριάς και συνοδών έργων
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝGreklandDam construction workDeadline om 8 dagarPublicerad den 05 aug. 2026
Görögország – Alállomás építése – ΔΕΑ 42461 - Μελέτη, προμήθεια εξοπλισμού και εγκατάσταση (έργο με το κλειδί στο χέρι) ενός ΚΥΤ 400/150/20 kV στην περιοχή Ρουφ Αθηνών
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ Α.Ε. (ΑΔΜΗΕ Α.Ε.)GreklandSubstation construction workDeadline om 8 dagarPublicerad den 04 aug. 2026
Görögország – Vízvezeték építése – E-925
Ε.ΥΔ.Α.Π. Α.Ε.GreklandAqueduct construction workDeadline om 14 dagarPublicerad den 03 aug. 2026
Görögország – Építési munkák – ΑΝΑΠΛΑΣΗ ΤΗΣ ΕΚΤΑΣΗΣ ΤΗΣ ΔΕΘ-HELEXPO ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Διεθνής Έκθεση Θεσσαλονίκης Μονοπρόσωπη Α.Ε. (δ.τ.: ΔΕΘ-HELEXPO Α.Ε.)GreklandConstruction workEngineering design servicesRoad construction worksDeadline om 19 dagarPublicerad den 03 aug. 2026
Görögország – Középiskola építése – ΑΝΕΓΕΡΣΗ 2ΟΥ ΕΠΑΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΔΗΜΟΥ ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΔΗΜΟΣ ΕΟΡΔΑΙΑΣGreklandSecondary school construction workElectrical installation workHeating, ventilation and air-conditioning installation workDeadline om 14 dagarPublicerad den 30 juli 2026
Görögország – Iskolaépületek kivitelezése – ΠΡΑΣΙΝΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΧΑΝΙΩΝ (Γ.Ε.Λ. & ΕΠΑ.Λ.)
ΚΤΙΡΙΑΚΕΣ ΥΠΟΔΟΜΕΣ ΑΕGreklandConstruction work for school buildingsDeadline om 41 dagarPublicerad den 30 juli 2026