Връщане към търсене
Този тендер е изтекъл.
Итaлия – Архитектурни и свързани с тях услуги – GARA EUROPEA CON PROCEDURA APERTA TELEMATICA AI SENSI DEGLI ARTT. 71 E 108 DEL D.LGS. 31 MARZO 2023 N. 36 E SS.MM.II. PER L AFFIDAMENTO DEI SERVIZI DI INGEGNERIA E ARCHITETTURA RELATIVI ALL INTERVENTO DI RESTAURO, RISANAMENTO CONSERVATIVO E RIFUNZIONALIZZAZIONE DELL ALIQUOTA DA DESTINARE ALL ARMA DEI CARABINIERI DEL COMPENDIO DEMANIALE DENOMINATO EX STABILIMENTO MILITARE SPOLETTE
AGENZIA DEL DEMANIOИталияПубликувано на 20.07.2026 г.
Крайният срок е миналОписание
ГАРА ЕВРОПЕЙСКА С ПРОЦЕДУРА ОТВЕРТА ТЕЛЕМАТИЧНА СОГЛАСНО ЧЛ. 71 И 108 НА ЗАКОНА № 36 ОТ 31 МАРТ 2023 Г. И ПОСЛЕДВАЩИТЕ МЕНЯНИЯ И ИЗПРАВКИ. ЗА ПРИСВОЯВАНЕ НА УСЛУГИ ПО ИНЖЕНЕРСТВО И АРХИТЕКТУРА, СВЪРЗАНИ С ИНТЕРВЕНЦИЯТА ПО РЕСТАВРАЦИЯ, КОНСЕРВАЦИЯ И РЕФУНКЦИОНАЛИЗАЦИЯ НА ДЕЛАТА ПРИСВОЕНА ЗА АРМИЯТА НА КАРАБИНИЕРИТЕ НА ИМУЩЕСТВОТО, НАЗВАНО БИВШО ВОЕННО ЗАВЕДЕНИЕ СПОЛЕТЕ, КОД НА ОБЕКТА НАБ0457, НАМИРАЛО В ТОРЕ АНУНЦИАТА. КОД КУП: E48C24001300001
Кодове CPV
Architectural and related servicesSupervision of project and documentation
Документи и подаване
AI резюме
Влезте, за да получите AI резюмеContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Свързани поръчки
Olaszország – Projektfelügyelet és dokumentáció – VERIFICA DI PROGETTO - NUOVA COSTRUZIONE DI UN CENTRO RESIDENZIALE DI CURA SOVRACOMUNALE NEL COMUNE DI FALZES
Gemeinde PfalzenИталияSupervision of project and documentationКрайна дата в 34 дниПубликувано на 03.09.2026 г.
Olaszország – Mérnöki szolgáltatások – GARA EUROPEA A PROCEDURA TELEMATICA APERTA PER L’AFFIDAMENTO IN APPALTO DEI SERVIZI TECNICI DI DIREZIONE DEI LAVORI, ASSISTENZA ALLE LAVORAZIONI E CONTABILITÀ A CORPO, INERENTI I LAVORI DI “AUMENTO RESILIENZA RETE STRADALE SECONDARIA: FONDOVALLE TAMMARO - COMPLETAMENTO STRADA A SCORRIMENTO VELOCE - I LOTTO FUNZIONALE - III STRALCIO
COMUNITA' MONTANA TITERNO E ALTO TAMMAROИталияEngineering servicesКрайна дата в 34 дниПубликувано на 03.09.2026 г.
Olaszország – Egészséggel és biztonsággal kapcsolatos szolgáltatások – Appalto 32/2026 - Accordo quadro con un unico operatore economico per l'affidamento del servizio di accertamenti sanitari per la verifica dei requisiti psicofisici all'assunzione del personale di Polizia Locale del Comune di Milano
Comune di MilanoИталияHealth and safety servicesКрайна дата в 34 дниПубликувано на 03.09.2026 г.
Olaszország – Mérnöki szolgáltatások – COMUNE DI MONTECORVINO ROVELLA - Servizio di Coordinamento della Sicurezza in fase di Esecuzione per lintervento di completamento e la riqualificazione delle aree esterne del Centro Servizi Multimediale Planetario San Pietro Technological and Environmental Centre European Planetarium San Pietro
CUC SELE PICENTINIИталияEngineering servicesКрайна дата в 31 дниПубликувано на 02.09.2026 г.