Връщане към търсене
Този тендер е изтекъл.
Итaлия – Уреди за ендоскопия и ендохирургия – CODICE ELET_COL - DGR 204 DEL 09/04/2026 -GARA TELEMATICA A PROCEDURA APERTA PER LA FORNITURA DI ATTREZZATURE E ARREDI PER IL COMPLETAMENTO FUNZIONALE DELLE NUOVE AREE SANITARIE NELLA NUOVA PALAZZINA
A.O. Sant'AndreaИталияПубликувано на 20.07.2026 г.
Крайният срок е миналОписание
DGR 204 DEL 09/04/2026 - ЕЛЕКТРОННО ПУБЛИЧНО ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ОТКРИТА ПРОЦЕДУРА ЗА ДОСТАВКА НА ОБОРУДВАНЕ И МЕБЕЛ ЗА ФУНКЦИОНАЛНОТО ЗАВЪРШВАНЕ НА НОВИТЕ МЕДИЦИНСКИ ЗОНИ В НОВАТА СЕКЦИЯ H1 ЮГ – КОД НА ПРОЕКТ F84E23000260001 – ПРОЦЕДУРА STELLA ЗА ЗАКУПКА НА МЕДИЦИНСКИ ОБОРУДВАНЕ И АПАРАТИ - КОД ЕЛЕКТРОННО ПУБЛИЧНО ПРЕДЛОЖЕНИЕ
Кодове CPV
Endoscopy, endosurgery devices
Документи и подаване
AI резюме
Влезте, за да получите AI резюмеContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Свързани поръчки
Olaszország – Különféle orvosi eszközök és készítmények – PROCEDURA APERTA SOPRA SOGLIA COMUNITARIA PER L’AFFIDAMENTO DELLA FORNITURA DI REAGENTI E SISTEMI DI DIAGNOSTICA MOLECOLARE INFETTIVOLOGICA “FAST” OCCORRENTI ALLA S.C. MICROBIOLOGIA E VIROLOGIA PER LA DURATA DI 60 MESI, CON OPZIONE DI RINNOVO DI 24 MESI, PROROGA TECNICA DI 6 MESI E CLAUSOLA DI ADESIONE SUCCESSIVA FINO AL 200%, DA AGGIUDICARSI CON IL CRITERIO DELL’OFFERTA ECONOMICAMENTE PIÙ VANTAGG
ORG-0001ИталияMiscellaneous medical devices and productsКрайна дата в 37 дниПубликувано на 03.09.2026 г.
Olaszország – Katéterek – Dispositivi per infusione accessi vascolari 2^ edizione
Azienda ZeroИталияCathetersКрайна дата в 39 дниПубликувано на 03.09.2026 г.
Olaszország – Orvosi felszerelések – STENT BE-FLARED
A.S.L. NAPOLI 1 CENTROИталияMedical equipmentsКрайна дата в 41 дниПубликувано на 03.09.2026 г.
Olaszország – Orvosi fogyóeszközök – Procedura aperta per la “Fornitura di Dispositivi per la Chirurgia Maxillo Facciale della U.O.C. di Otorinolaringoiatria e della Chirurgia Maxillo facciale del P.O. di Pozzuoli dell’Asl Napoli 2 Nord”
A.S.L. NAPOLI 2 NORDИталияMedical consumablesКрайна дата в 38 дниПубликувано на 03.09.2026 г.