Връщане към търсене
Итaлия – Различни медицински уреди и изделия – Procedura aperta per fornitura di disinfettanti e presidi medico chirurgici ad attività disinfettante
A.O.U. Policlinico BARIИталияПубликувано на 21.07.2026 г.
17 дни оставатОписание
Публична процедура (телематична платформа ЕМПУЛИА), съгласно чл. 71 от З. 36/2023, за присъждане по чл. 108, ал. 3, З. 36/23, за доставка на „дезинфектанти и медицинско-хирургически изделия с дезинфицираща активност“, необходими за ОКЗ „Университетска болница – Консорциум Поликлиника на Бари и Педиатрична болница Джованни XXIII“.
Кодове CPV
Miscellaneous medical devices and products
Документи и подаване
AI резюме
Влезте, за да получите AI резюмеContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Свързани поръчки
Olaszország – Különféle orvosi eszközök és készítmények – PROCEDURA APERTA SOPRA SOGLIA COMUNITARIA PER L’AFFIDAMENTO DELLA FORNITURA DI REAGENTI E SISTEMI DI DIAGNOSTICA MOLECOLARE INFETTIVOLOGICA “FAST” OCCORRENTI ALLA S.C. MICROBIOLOGIA E VIROLOGIA PER LA DURATA DI 60 MESI, CON OPZIONE DI RINNOVO DI 24 MESI, PROROGA TECNICA DI 6 MESI E CLAUSOLA DI ADESIONE SUCCESSIVA FINO AL 200%, DA AGGIUDICARSI CON IL CRITERIO DELL’OFFERTA ECONOMICAMENTE PIÙ VANTAGG
ORG-0001ИталияMiscellaneous medical devices and productsКрайна дата в 37 дниПубликувано на 03.09.2026 г.
Olaszország – Katéterek – Dispositivi per infusione accessi vascolari 2^ edizione
Azienda ZeroИталияCathetersКрайна дата в 39 дниПубликувано на 03.09.2026 г.
Olaszország – Orvosi felszerelések – STENT BE-FLARED
A.S.L. NAPOLI 1 CENTROИталияMedical equipmentsКрайна дата в 41 дниПубликувано на 03.09.2026 г.
Olaszország – Orvosi fogyóeszközök – Procedura aperta per la “Fornitura di Dispositivi per la Chirurgia Maxillo Facciale della U.O.C. di Otorinolaringoiatria e della Chirurgia Maxillo facciale del P.O. di Pozzuoli dell’Asl Napoli 2 Nord”
A.S.L. NAPOLI 2 NORDИталияMedical consumablesКрайна дата в 38 дниПубликувано на 03.09.2026 г.