Връщане към търсене
Итaлия – Услуги по ремонт и поддържане на уреди и апарати за измерване, проверка и изпитване – PROCEDURA APERTA, AI SENSI ART. 71 DEL CODICE DEI CONTRATTI PUBBLICI, PER L AFFIDAMENTO IN DUE LOTTI DEL GLOBAL SERVICE PER LA MANUTENZIONE DELLE ATTREZZATURE SCIENTIFICHE DEI LABORATORI DI RICERCA INAIL - LOTTO 1 PROVINCIA DI ROMA E LOTTO 2 LAMEZIA.
DIREZIONE CENTRALE ACQUISTIИталияПубликувано на 16.07.2026 г.
17 дни оставатОписание
Обектът на договора е обслужването и калибрирането на техническите научни апаратури на структурите за изследвания на INAIL, с глобална услуга и пълен риск, които се намират в центрите, посочени в чл. 1 на Документация за участие.
Кодове CPV
Repair and maintenance services of measuring, testing and checking apparatus
Документи и подаване
AI резюме
Влезте, за да получите AI резюмеContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Свързани поръчки
Olaszország – Mérőeszköz-javítási és -karbantartási szolgáltatások – G26-S8771 servizio di manutenzione della strumentazione di misura degli impianti di depurazione e acquedotto in gestione a Viacqua Spa - Lotti 3
Viacqua Spa Società BenefitИталияRepair and maintenance services of measuring apparatusRepair and maintenance services of measuring, testing and checking apparatusКрайна дата в 36 дниПубликувано на 31.08.2026 г.
Olaszország – Különféle javítási és karbantartási szolgáltatások – Appalto n. 125/2026. Accordo quadro per l’affidamento del servizio di manutenzione e riparazione di cassoni e presse scarrabili di proprietà di Etra S.p.a. S.b.
ETRA S.p.a. S.B.ИталияMiscellaneous repair and maintenance servicesКрайна дата в 30 дниПубликувано на 30.08.2026 г.
Olaszország – Távközlési infrastruktúra karbantartása – Servizio di manutenzione ordinaria, correttiva ed evolutiva della infrastruttura radio e telematica wireless oltre alla fornitura di apparati
Viva Servizi S.p.A.ИталияTelecommunications-infrastructure maintenance servicesКрайна дата в 35 дниПубликувано на 30.08.2026 г.
Olaszország – Épületek villamos és mechanikus készülékeivel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – GLOBAL SERVICE ISTITUZIONE SCUOLE E NIDI D'INFANZIA
COMUNE DI REGGIO NELL'EMILIAИталияRepair and maintenance services of electrical and mechanical building installationsКрайна дата в 48 дниПубликувано на 30.08.2026 г.