Връщане към търсене
Този тендер е изтекъл.
Итaлия – Административни социални услуги – Procedura Aperta, ai sensi dell'art. 71 del D.Lgs. n. 36/2023, per l'affidamento del Servizio di erogazione, gestione e monitoraggio dei servizi di welfare aziendale in favore dei dipendenti di AMA S.p.A. tramite lutilizzo di una piattaforma informatica per la durata di 24 (ventiquattro) mesi.
AMA S.p.A.ИталияПубликувано на 19.07.2026 г.
Крайният срок е миналОписание
Открита процедура, съгласно чл. 71 от Законодателен декрет № 36/2023, за поръчването на услугите по предоставяне, управление и мониторинг на корпоративните уелфър услуги в полза на служителите на AMA S.p.A. чрез използването на информационна платформа за срок от 24 (двадесет и четири) месеца.
Кодове CPV
Administrative social servicesComputer-related management services
Документи и подаване
AI резюме
Влезте, за да получите AI резюмеContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Свързани поръчки
Olaszország – Szociális szolgáltatások – 6546238 GARA APERTA SERVIZIO DI INTERPRETARIATO IN CONSECUTIVA E DI TRADUZIONE A SUPPORTO DELLA COMMISSIONE TERRITORIALE PER IL RICONOSCIMENTO DELLA PROTEZIONE INTERNAZIONALE DI ANCONA per 24 mesi
UFFICIO TERRITORIALE DEL GOVERNO (UTG EX PREFETTURA) DI ANCONAИталияSocial servicesInterpretation servicesКрайна дата в 34 дниПубликувано на 03.09.2026 г.
Olaszország – Szociális szolgáltatások – Gestione globale del centro socio assistenziale San Michele di Entracque.
Unione Montana Valle SturaИталияSocial servicesOther community, social and personal servicesКрайна дата в 35 дниПубликувано на 03.09.2026 г.
Olaszország – Szociális szolgáltatások – Centro Fregosi
Giunta RegionaleИталияSocial servicesКрайна дата в 40 дниПубликувано на 03.09.2026 г.
Olaszország – Fogyatékosgondozási szolgáltatások – Affidamento del servizio educativo per l’autonomia e la comunicazione (OEPAC) implementato dalle tecniche di Comunicazione Aumentativa Alternativa (CAA) destinato alle alunne e agli alunni con disabilità residenti nel Comune di San Cesareo e frequentanti la scuola dell’infanzia, primaria e secondaria di primo grado, AASS. 2026/2027 – 2027/2028 – 2028/2029.
Comune di San CesareoИталияWelfare services for the handicappedКрайна дата в 31 дниПубликувано на 02.09.2026 г.