Връщане към търсене
Итaлия – Рекламни услуги – PA concessione gestione spazi pubblicitari AOU BO AUSL IMOLA
AZIENDA USL DI BOLOGNAИталияПубликувано на 14.07.2026 г.
9 дни оставатОписание
Европейска конкурсна процедура, разделена на лота, за приемане на услуга за управление на пространства за промоция и реклама за нуждите на IRCCS Azienda Ospedaliero-Universitaria di Bologna и на Azienda USL di Imola.
Кодове CPV
Advertising services
Документи и подаване
AI резюме
Влезте, за да получите AI резюмеContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Свързани поръчки
Olaszország – Pénzbehajtási szolgáltatások – AFFIDAMENTO IN CONCESSIONE DEL SERVIZIO DI RISCOSSIONE COATTIVA DELLA TARIP (ARTT. 71 E 176 DEL D.LGS. N. 36/2023, COME MODIFICATO E INTEGRATO DAL D.LGS. N. 209/2024)
Alea AmbienteИталияCollection agency servicesКрайна дата в 34 дниПубликувано на 03.09.2026 г.
Olaszország – Formatervezési kisegítő szolgáltatások – AQ Servizi di assistenza grafica
Banca d'ItaliaИталияDesign support servicesSpecialty design servicesКрайна дата в 31 дниПубликувано на 03.09.2026 г.
Olaszország – Archiválási szolgáltatások – Procedura aperta per l’affidamento del servizio integrato di ritiro, archiviazione, custodia e gestione informatizzata della documentazione cartacea sanitaria e amministrativa della Fondazione “Istituto G. Giglio di Cefalù”, comprensivo di digitalizzazione on demand, movimentazione e consegna degli originali, gestione dello scarto documentale e piattaforma informatica
Fondazione Istituto G Giglio CefaluИталияArchiving servicesКрайна дата в 40 дниПубликувано на 03.09.2026 г.
Olaszország – Vezetéssel kapcsolatos szolgáltatások – Servizio di Rafforzamento e supporto del Mercato del Lavoro e del sistema di inclusione sociale e welfare territoriale in attuazione del PR FSE+ PIEMONTE 2021-2027
Giunta Regionale del PiemonteИталияManagement-related servicesКрайна дата в 46 дниПубликувано на 02.09.2026 г.