Връщане към търсене
Гъpция – Строителни и монтажни работи по общо изграждане на преносни водопроводи и канализация – Ε-905
Ε.ΥΔ.Α.Π. Α.Ε.ГърцияПубликувано на 30.08.2026 г.
42 дни оставатОписание
Монтаж на водомерни устройства за диаметър DN40 и доставка и монтаж на водомерни устройства за диаметър DN50 – DN150
Кодове CPV
Construction work for water and sewage pipelinesAncillary works for water pipelines
Документи и подаване
AI резюме
Влезте, за да получите AI резюмеContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Свързани поръчки
Görögország – Kábelfektető szerelése – Προμήθεια υλικών και πλήρης κατασκευή της εναέριας Γ.Μ. 400kV ΚΥΤ ΝΕΑΣ ΣΑΝΤΑΣ – ΚΥΤ ΦΙΛΙΠΠΩΝ
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ Α.Ε. (ΑΔΜΗΕ Α.Ε.)ГърцияInstallation of cable layingКрайна дата в 30 дниПубликувано на 26.08.2026 г.
Görögország – Katonai épületek és létesítmények építése – Διακήρυξη 16/2026
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ (ΥΠΕΘΑ)/ΓΕΝΙΚΟ ΕΠΙΤΕΛΕΙΟ ΣΤΡΑΤΟΥ (ΓΕΣ)/ΑΝΩΤΑΤΗ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΙΓΑΙΟΥ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ (ΑΣΔΑΑΜ)ГърцияConstruction work for military buildings and installationsКрайна дата в 29 дниПубликувано на 23.08.2026 г.
Görögország – Ipari műemlékkel kapcsolatos építési munkák – ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΤΙΡΙΟΥ ΠΡΩΗΝ PORCELANA (Α/Α ΕΣΗΔΗΣ 222036)
ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΕΥΔΗΜΟΣ ΑΕ ΟΤΑГърцияIndustrial monument construction workMulti-functional buildings construction workКрайна дата в 18 дниПубликувано на 23.08.2026 г.
Görögország – Elemi iskola építése – «ΑΝΕΓΕΡΣΗ 4ΟΥ ΟΛΟΗΜΕΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΔΗΜΟΥ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΣΟΓΑΙΑΣ»
Δίκτυο Πόλεων ΔΕΠΑΝГърцияPrimary school construction workКрайна дата в 30 дниПубликувано на 20.08.2026 г.